RELACJA LIVE: AVIA ŚWIDNIK – SOKÓŁ SIENIAWA

W ramach II kolejki rozgrywek o mistrzostwo grupy lubelsko-podkarpackiej III ligi o godz. 17 na stadionie przy ul. Sportowej w Świdniku rozpoczął się mecz piłki nożnej: Avia Świdnik – Sokół Sieniawa. Zapraszamy na relację LIVE z tego spotkania!!!
wynik avia sokół 2 0
Avia Świdnik: 22. Mateusz Zawiślak, 19. Marcin Byszewski, 3. Patryk Grzegorczyk, 14. Michał Maciejewski, 5. Robert Kazubski, 23. Adam Nowak, 7. Sebastian Orzędowski, 8. Patryk Dobrowolski, 9. Kamil Oziemczuk, 10. Bartłomiej Mazurek, 11. Wojciech Białek.
Trener: Jacek Ziarkowski, kierownik drużyny: Edwin Kruk, masażysta: Włodzimierz Tiuchtiej, lekarz: Piotr Koper.
Zawodnicy rezerwowi: 1. Patryk Jaroszek, 21. Konrad Podstawka, 4, Jakub Szymala, 15. Wiktor Bogusz, 6. Mateusz Wolos, 16. Kamil Starok, 25. Krystian Joć.
Sokół Sieniawa: 1. Paweł Lipiec, 13. Serhij Sywyj, 16. Daniel Sowiński, 15. Tomasz Walat, 2. Damian Skała, 14. Patryk Szewc, 6. Mateusz Padiasek, 9. Artur Bańka, 11. Dawid Pigan, 18. Paweł Hass, 19. Mateusz Jędryas.
Trener: Daniel Kijak.
Zawodnicy rezerwowi: 12. Kacper Ziółkowski, 8. Bartosz Leśniowski, 7. Łukasz Bursztyka, 4. Patryk Tetlak, 10. Tomasz Wilusz, 17. Mateusz Trawka, 20. Grzegorz Szymanek.
Sędziowie: główny – Marek Pająk, asystenci: Paweł Mokrzycki, Kamil Pająk.
PRZEBIEG MECZU
2 min rzut rożny dla Avii po akcji Białka
11 min sam na sam z bramkarzem Oziemczuk, ale trafił wprost w niego
16 min składna akcja gości, ale nie zakończona strzałem
20 min na pozycji spalonej wychodzący sam na sam z bramkarzem Byszewski
25 min strzał gości zza pola karnego metr nad bramką Avii
26 min żółta karta dla Grzegorczyka
26 min Mazurek w polu karnym przed szansą, ale bramkarz umiejętnie wyszedł na przedpole i zażegnał niebezpieczeństwo
DSC_0025
30 min ostra gra gości, żółtą kartką napomniany Sywyj
33 min z dystansu wysoko nad bramką uderzał Bańka
37 min ładna akcja Byszewskiego lewą strona boiska, ale bez wykończenia
40 min strzał z 18 metrów Białka zbyt lekki i wprost w bramkarza
42 min strzał Białka z około 23 metrów z rzutu wolnego 3 metry nad bramką Sokoła
45 min sędzia dolicza 2 minuty do regulaminowych 45 pierwszej polowy
45 + 1 min żółtą kartką napomniany Walat
Koniec pierwszej polowy – do przerwy 0:0
47 min po płaskim strzale Dobrowolskiego bramkarz z trudem sparował piłkę na rzut rożny
55 min zmiana w Avii, za Nowaka wchodzi Wołos
58 min po rzucie rożnym Białka piłki głową nie sięgnął Mazurek
60 min zmiana w Sokole, za Jędryasa wchodzi Szymanek
62 min Białek sam na sam z bramkarzem, strzela z linii pola karnego wprost w niego
63 min 1:0!!!! GOL!!! Po strzale Mazurka z dystansu piłkę do siatki z 12 metrów obok bramkarza skierował Białek!!!
DSC_0496
65 min zmiana w Avii, za Dobrowolskiego wchodzi Szymala
66 min zmiana w Sokole, za Hassa wchodzi Trawka
73 min akcję Szymanka w polu karnym umiejętnie zastopował Maciejewski
74 min okres przewagi optycznej gości przynosi im dwa kornery
74 min zmiana w Sokole, za Pigana wchodzi Leśniowski
80 min groźny strzał Mazurka z ostrego kąta bramkarz odbija na rzut rożny
82 min 2:0!!! GOL!!! Po rzucie rożnym Oziemczuka głową do siatki trafia Grzegorczyk
85 min zmiana w Avii, za Mazurka wchodzi Bogusz
87 min zmiana w Sokole, za Sowińskiego wchodzi Tetlak
88 min zmiana w Avii, za Oziemczuka wchodzi Joć
90 min sędzia dolicza 5 minut do drugiej części meczu
90 + 1 min ładnie z dystansu uderzał Bogusz, piłka przeszła obok słupka
Koniec meczu!!! Avia wygrywa z Sokołem 2:0!!!