SPORT

RELACJA LIVE – III LIGA: AVIA ŚWIDNIK – PIAST TUCZEMPY!!!

W ramach VI kolejki rozgrywek o mistrzostwo grupy lubelsko-podkarpackiej III ligi o godz. 17.00 na stadionie miejskim przy ul. Sportowej w Świdniku rozpoczął się mecz piłki nożnej: Avia Świdnik – Piast Tuczempy. Zapraszamy na relację LIVE z tego spotkania!!!
3:1 77 min Marcin Byszewski
Żółte kartki: Mazurek x2, Dobrowolski, Szymala, Byszewski (A) – Gil, Wielgosz, Bobak (P).
Czerwona kartka: Mazurek (88′) za dwie żółte.
Avia Świdnik: 22. Mateusz Zawiślak, 19. Marcin Byszewski, 14. Michał Maciejewski, 3. Patryk Grzegorczyk, 21. Konrad Podstawka (86′ 16. Kamil Starok), 6. Mateusz Wołos (46′ 23. Adam Nowak), 4. Jakub Szymala, 8. Patryk Dobrowolski (46′ 15. Wiktor Bogusz), 9. Kamil Oziemczuk, 10. Bartłomiej Mazurek (c), 11. Wojciech Białek.
Trener: Rafał Wej, kierownik drużyny: Edwin Kruk, masażysta: Włodzimierz Tiuchtiej, lekarz: Piotr Koper.
Zawodnicy rezerwowi: 1. Patryk Jaroszek, 15. Wiktor Bogusz, 17. Adam Słowik, 16. Kamil Starok, 25. Krystian Joć, 23. Adam Nowak.
Piast: 95. Patryk Strawa, 6. Tomasz Kud (76′ 10. Paweł Kubas), 14. Damian Demski, 3. Waldemar Jaroch, 5. Radosław Gil (65′ 8. Roman Bobak), 16. Arkadiusz Wielgosz, 13. Bohdan Karkowskyj (46′ 18. Maciej Sobczak), 4. Karol Wota, 7. Tomasz Pasaj, 9. Kamil Aab, 2. Kamil Stopyra (46′ 11. Wojciech Tołpa).
Trener: Marek Strawa, drugi trener: Ivan Kovanda, kierownik drużyny: Robert Dudek.
Zawodnicy rezerwowi: 15. Bogusław Noga, 8. Roman Bobak, 11. Wojciech Tołpa, 10. Paweł Kubas, 18. Maciej Sobczak.
Sędziowie: główny – Łukasz Krasowski z Leżajska, asystenci: Daniel Krasowski i Mateusz Krasowski.
PRZEBIEG MECZU
7 min żółta kartka dla Dobrowolskiego
17 min z rzutu wolnego z około 25 metrów wprost w mur uderzał Mazurek
19 min groźna akcja Piasta, ale do piłki w idealnej sytuacji nie zdążył Wielgosz
28 min wysoko nad bramką zza pola karnego strzelał Kud
29 min Byszewski uderzał z dystansu, a bramkarz z najwyższym trudem sparował piłkę na rzut rożny
34 min Oziemczuk strzelał z 7 metrów głową wprost w bramkarza
37 min z rzutu wolnego uderzał Białek, ale piłka przeszła tuż obok słupka
41 min strzał Pasaja wyłapał Zawiślak
42 min z linii pola karnego pod poprzeczkę uderzał Białek, ale bramkarz popisał się udaną interwencją
43 min po dośrodkowaniu Grzegorczyka minimalnie obok słupka gółwkował Białek
45 min żółta kartka dla Szymali
Do przerwy: Avia – Piast 0:0!!!
46 min dwie zmiany w Avii, za Dobrowolskiego wchodzi Bogusz, a za Wołosa wchodzi Nowak
47 min Gol!!! 0:1!!! Rezerwowy Tołpa strzela nie do obrony z 12 metrów!!!
51 min Gol!!! 1:1!!! Białek z 5 metrów pewnie trafia do siatki!!!
53 min Gol!!! 2:1!!! Rezerwowy Nowak przymierzył celnie w długi róg z 14 metrów!!!
61 min piłka po dobrym podaniu Nowaka w pole karne nie dotarła do Białka
63 min żółta kartka dla Mazurka
68 min akcja prawą stroną boiska w wykonaniu Białka zakończona niecelnym strzałem
70 min udana interwencja Zawiślaka
72 min ładnie z dystansu uderzał Oziemczuk, ale wprost w bramkarza
72 min minimalnie obok słupka strzelał Tołpa
77 min Gol!!! 3:1!!! Ładne wejście w pole karne i celny strzał Byszewskiego!!!
83 min groźnie z rzutu wolnego uderzał Białek
83 min obok słupka strzelał Tołpa, umiejętnie blokowany przez Podstawkę
84 min groźny strzał Bobaka Zawiślak sparował na rzut rożny
85 min Białek na pozycji spalonej
86 min zmiana w Avii, za Podstawkę wchodzi Starok
88 min 2 żółta kartka dla Mazurka i w konsekwencji czerwona
89 min Oziemczuk w sytuacji sam na sam z bramkarzem nie trafił czysto w piłkę, a ta przeszła metr obok słupka
90+3 min żółta kartka dla Byszewskiego
Koniec meczu!!! AVIA – PIAST 3:1!!!