RELACJA LIVE: LUBLINIANKA – AVIA ŚWIDNIK!!!

W ramach V kolejki rozgrywek o mistrzostwo grupy lubelsko-podkarpackiej III ligi o godz. 18.00 na Arenie Lublin przy ul. Krochmalnej rozpoczął się derbowy mecz piłki nożnej: Lublinianka – Avia Świdnik. Zapraszamy na relację LIVE z tego spotkania!!!
3:2 80 min Wojciech Białek
żółte kartki: Erwin Sobiech (L) – Wojciech Białek, Adam Nowak, Kamil Oziemczuk (A).
czerwona kartka: Patryk Czułowski (L) za faul w 90+5 min
Lublinianka: 1. Paweł Socha, 9. Andrzej Gutek (66′ Patryk Czułowski), 20. Jakub Kaganek (76′ Stefan Kucharzewski), 19. Karol Kalita (83′ Jakub Wiśniewski), 2. Jakub Kosiarczyk, 3. Rafał Kursa, 21. Mateusz Majewski, 4. Łukasz Mazurek, 11. Erwin Sobiech (c), 10. Jakub Pułka (81′ Rafał Stępień), 14. Michał Wołos.
Trener: Marek Sadowski, asystent trenera: Radosław Muszyński, kierownik drużyny: Waldemar Wójcik, fizjoterapeuta: Michał Popajewski.
Zawodnicy rezerwowi: 41. Marcin Zapał, 7. Patryk Czułowski, 17. Stefan Kucharzewski, 8. Piotr Stefański, 18. Jakub Wiśniewski, 6. Rafał Stępień.
Avia Świdnik: 22. Mateusz Zawiślak, 19. Marcin Byszewski, 14. Michał Maciejewski, 4. Jakub Szymala, 23. Adam Nowak, 6. Mateusz Wołos (79′ Kamil Starok), 7. Sebastian Orzędowski, 8. Patryk Dobrowolski (64′ Konrad Podstawka), 9. Kamil Oziemczuk, 10. Bartłomiej Mazurek (c), 11. Wojciech Białek.
Trener: Jacek Ziarkowski, asystent trenera: Rafał Wiącek, kierownik drużyny: Edwin Kruk, masażysta: Włodzimierz Tiuchtiej.
Zawodnicy rezerwowi: 1. Patryk Jaroszek, 21. Konrad Podstawka, 15. Wiktor Bogusz, 17. Adam Słowik, 16. Kamil Starok, 25. Krystian Joć.
Sędziowie: główny – Radosław Wąsik, asystenci: Piotr BorycaMichał Wasil.
DSC_1024
PRZEBIEG MECZU
2 min po akcji gospodarzy pewnie w polu bramkowym piłkę wyłapał Mateusz Zawiślak
5 min na środku boiska faulował Marcin Byszewski, otrzymał reprymendę od arbitra
6 min z dystansu 2 metry obok słupka bramki Avii groźnie uderzał Karol Kalita
9 min w ataku pozycyjnym Lublinianka, Avia czyha na kontrę
10 min po błędzie obrońcy sam na sam wychodził Wojciech Białek, ale powracający zawodnik gopodarzy wślizgiem wybił mu piłkę spod nóg na 16 metrze
11 min rzut wolny na wysokości pola karnego z lewej strony wykonuje Wojciech Białek, strzał na bramkę wyłapał golkiper
12 min w odpowiedzi umiejętności Mateusza Zawiślaka strzałem z 18 metrów stprawdził Mateusz Majewski, ale trafił wprost w golkipera Avii
15 min zamieszanie na polu bramkowym Avii, faulowany był Jakub Szymala
16 min akcję gospodarzy wybiciem piłki na aut „skasował” w polu karnym Adam Nowak
17 min zza pola karnego bardzo niecelnie strzelał Andrzej Gutek
18 min dwa razy z rzutu rożnego zagrywał Wojciech Białek, ale bez zagrożenia bramki rywali
19 min akcja Avii w polu karnym gospodarzy, Kamil Oziemczuk zbyt mocno podawał do wychodzącego za plecy obrońcy Batłomieja Mazurka
23 min odważna akcja kapitana Erwina Sobiecha w polu karnym Avii, wywalczył rzut rożny
25 min po szybko wykonanym rzucie wolnym i podaniu Kamila Oziemczuka w dogodnej sytuacji w polu karnym znalazł się Bartłomiej Mazurek, ale oddając strzał z woleja niezbyt czysto trafił w piłkę
28 min z dystansu niecelnie strzalał Patryk Dobrowolski
29 min na pozycji spalonej był Wojciech Białek
30 min zablokowany przez obrońcę strzał  z 10 metrów Wojciecha Białka
31 min po szybkiej kontrze i podaniu Mateusza Wołosa po strzale Bartłomieja Mazurka piłkę po strzale w światło bramki wyłapał golkiper
35 min gorąco na polu karnym Avii, najpierw bardzo dobre podanie Andrzeja Gutka do Mateusza Majewskiego w ostatniej chwili przeciął obrońca, a chwilę potem Erwin Sobiech zza pola karnego trafił w poprzeczkę!!!
36 min Marcin Byszewski po tym jak piłka przeszła wzdłuż linii pola bramkowego wybija ją w pole
36 min szybka kontra Avii, Kamil Oziemczuk w polu karnym zagrywa do partnerów, ale obrońca wślizgiem w ostatniej chwili wybił futbolówkę na rzut rożny
39 min GOL!!! 1:0!!! obroną Avii przed polem karnym zamieszał Karol Kalita, a piłkę do siatki płaskim strzałem przy słupku z 16 metrów posłał Jakub Kaganek!!!
40 min sam na sam z bramkarzem Wojciech Białek, ale przegrał pojedynek z bramkarzem Paweł Sochą
43 min rzut wolny z około 23 metrów fatalnie wykonany przez Wojciecha Białka
Do przerwy Lublinianka – Avia 1:0!!!
47 min GOL!!! 2:0!!! szybka akcja gospodarzy, w polu karnym ładnie zachował się Jakub Pułka, jego podanie do partnera niefortunnie przeciął Jakub Szymala i skierował piłkę do własnej bramki!!!
50 min GOL!!! 3:0!!! Przy biernej postawie defensorów Avii Karol Kalita popisał się celnym uderzeniem lewą nogą z 16 metrów, a piłka trafiła do siatki tuż przy słupku!!!
55 min GOL!!! 3:1!!! Po dośrodkowaniu z lewej strony Adama Nowaka z 5 metrów do siatki głową trafił Wojciech Białek!!!
57 min  z rzutu wolnego z około 30 metrów ładnie uderzał Wojciech Białek, ale udaną interwencją popisał się bramkarz
61 min udana interwencja Mateusza Zawiślaka
64 min zmiana w Avii, za Patryka Dobrowolskiego wchodzi Konrad Podstawka
65 min po błędzie obrońcy, którego przeszła piłką górą, sam na sam z bramkarzem znalazł się Wojciech Białek, a przy próbie minięcia golkipera chciał wymusić rzut karny, za co został ukarany żółtą kartką
66 min za krytykowanie orzeczeń sędziowskich na trybuny został odesłany przez arbitra asystent trenera Rafał Wiącek
66 min zmiana w Lubliniance, za Andrzeja Gutka wchodzi Patryk Czułowski
73 min żółta kartka dla Erwina Sobiecha
76 min zmiana w Lubliniance, za Jakuba Kaganka wchodzi Stefan Kucharzewski
78 min z dystansu bardzo niecelnie strzelał Erwin Sobiech
79 min zmiana w Avii, za Mateusza Wołosa wchodzi Kamil Starok
80 min GOL!!! 3:2!!! z podania Marcina Byszewskiego do siatki po ziemi z 7 metrów w długi róg trafia Wojciech Białek!!!
81 min zmiana w Lubliniance, za Jakuba Pułkę wchodzi Rafał Stępień
83 min zmiana w Lubliniance, za Karola Kalitę wchodzi Jakub Wiśniewski
85 min żółta kartka dla Adama Nowaka
87 min żółta kartka dla Kamila Oziemczuka
88 min na trybuny przez sędziego odesłany trener Jacek Ziarkowski!!!
90 min sędzia dolicza 5 minut do drugiej połowy…
90+1 min po dośrodkowaniu Marcina Byszewskiego udanie interweniuje Paweł Socha
90+2 min 2 metry nad poprzeczką strzelał Mateusz Majewski
90+5 min Rafał Stępień przegrał pojedynek sam na sam z Mateuszem Zawiślakiem, a jego dobitka trafiła w słupek
90+5 min czerwona kartka dla Patryka Czułowskiego za faul
Koniec meczu!!! Lublinianka – Avia 3:2!!!