RELACJA LIVE!!! VICTORIA RYBCZEWICE – GKS ABRAMÓW!!!

O godz. 11 na boisku w Rybczewicach rozpoczął się mecz I kolejki o mistrzostwo grupy III lubelskiej A klasy, w którym piłkarze GLKS Victoria Rybczewice podejmują GKS Abramów. Zapraszamy na RELACJE LIVE z tego spotkania!!!
logo Victoria Rybczewice
GLKS Victoria Rybczewice: Mateusz Świetlicki, Michał Skorek (60′ Mateusz Zawiślak), Mariusz Skorek, Jakub Bomba (c), Radosław Ignatiuk, Jarosław Kowalik (55′ Jarosław Magryta), Paweł Kasak, Grzegorz Skorek, Grzegorz Topyła (60′ Michał Kozak), Kamil Cieśla (89′ Paweł Fijałkowski), Sebastian Witkowski.
Trener: Grzegorz Osajkowski, kierownik drużyny: Tomasz Świetlicki.
foto Victoria
Na zdjęciu wyjściowa jedenastka Victorii przed meczem inauguracyjnym z GKS Abramów.
GLKS VICTORIA RYBCZEWICE – GKS ABRAMÓW 6:1 (3:0)
Bramki:
9 min 1:0 Mariusz Skorek
34 min 2:0 Kamil Cieśla
37 min 3:0 Jarosław Kowalik
49 min 4:0 Jakub Bomba (rzut karny)
57 min 4:1
63 min 5:1 Kamil Cieśla
90 min 6:1 Grzegorz Skorek
PRZEBIEG MECZU
9 min GOL!!! 1:0!!! Przepiękne uderzenie Mariusza Skorka z około 40 metrów i piłka ląduje w siatce gości!!! Fantastyczne „otwarcie” meczu w wykonaniu gospodarzy!!!
12 min po rzucie rożnym strzał głową jednego z piłkarzy gości minimalnie niecelny
14 min z 6 metrów niecelnie uderzał Grzegorz Topyła
21 min minimalnie niecelnie strzelał Radosław Ignatiuk
33 min uderzenie Kamila Cieśli broni bramkarz gości
34 min GOL!!! 2:0!!! W zamieszaniu Jarosław Kowalik minął bramkarza i wyłożył piłkę Kamilowi Cieśli, a ten nie zmarnował okazji!!!
37 min GOL!!! 3:0!!! Jarosław Kowalik trafia do siatki głową po dośrodkowaniu z akcji Grzegorza Skorka
Po pierwszej połowie Victoria Rybczewice – GKS Abramów 3:0!!!
Rozpoczyna się druga połowa meczu – skład drużyny gospodarzy bez zmian.
49 min GOL!!! 4:0!!! po zagraniu ręką jednego z piłkarzy Abramowa sędzia podyktował rzut karny, którego na czwartą bramkę zamienił kapitan zespołu Jakub Bomba!!!
55 min zmiana w Victorii, za Jarosława Kowalika wchodzi Jarosław Magryta
57 min GOL !!! 4:1!!! po błędzie obrońcy Michała Skorka, który źle obliczył lot piłki, zawodnik z Abramowa wyszedł sam na sam i pokonał Mateusza Świetlickiego
60 min dwie zmiany w Victorii, za Michała Skorka wchodzi Mateusz Zawiślak, a za Grzegorza Topyłę wchodzi Michał Kozak
63 min GOL!!! 5:1!!! Na listę strzelców po raz drugi wspisuje się Kamil Cieśla, tym razem po indywidualnej akcji
68 min świetny strzał Mariusza Skorka z rzutu wolnego z około 40 metrów broni bramkarz
87 min strzał Radosława Ignatiuka obronił bramkarz Abramowa
89 min zmiana w Victorii, za Kamila Cieślę wchodzi Paweł Fijałkowski
90 min GOL!!! 6:1!!! Grzegorz Skorek wykorzystuje błąd golkipera przyjezdnych
KONIEC MECZU!!! Victoria na inaugurację sezonu zwycięża GKS Abramów 6:1!!!