VICTORIA POKONAŁA DEBIUTANTÓW Z SIEDLISK

Wczoraj wieczorem na boisku w Rybczewicach miejscowy, A klasowy zespół GLKS Victoria w meczu sparingowym podejmował Młodzieżowy Klub Sportowy z Siedlisk. Podopieczni trenera Grzegorza Osajkowskiego w miniony weekend rozpoczęli już zmagania ligowe pokonując na własnym boisku GKS Abramów 6:1. Wczoraj w ramach jednostki treningowej rozegrali mecz kontrolny, z mającym zadebiutować w tym sezonie w chełmskiej A klasie, zespołem z podbliskich Siedlisk. Zwyciężyła Victoria 5:1 (2:0, 0:0, 3:1).
DSC_0362
Mecz rozgrywano systemem 3 x 30 minut. W pierwszej tercji ambitni goście mieli pecha. Pierwszego gola stracili już w 6 minucie gry po samobójczym strzale głową Radosława Wójcika. W 29 minucie za zagranie ręką Jacka Wójcika w polu karnym z „jedenastki” wynik na 2:0 podwyższył Radosław Ignatiuk. Druga tercja była najbardziej wyrównana i nie przyniosła bramek. W ostatniej części springu swoją wyższość Victoria udokumentowała zdobyciem kolejnych trzech goli. Na 3:0 w 65 minucie po składnej, zespołowej akcji z najbliższej odległości trafił Michał Kozak. Minutę później najładniejszą bramkę meczu strzelił Sebastian Greczkowski. Zawodnik z Siedlisk uderzył z dystansu, z lewej strony boiska i pięknym lobem w długi róg zmusił do kapitulacji Mateusza Świetlickiego. W 78 minucie sytuacji sam na sam z bramkarzem nie zmarnował Ignatiuk, a rezultat cztery minuty potem ładnym uderzeniem zza pola karnego na 5:1 ustalił Mariusz Skorek.
DSC_0513
Victoria: Mateusz Świetlicki, Michał Skorek, Jakub Bomba, Mariusz Skorek, Paweł Fijałkowski, Jarosław Kowalik, Mateusz Zawiślak, Grzegorz Topyła, Michał Kozak, Radosław Ignatiuk, Grzegorz Skorek oraz Łukasz Kowalik, Bogdan Kuzioła, zawodnik testowany, Mateusz Skorek. Trener: Grzegorz Osajkowski.
logo MKS Siedliska
MKS Siedliska: Łukasz Kasprzak, Radosław Wójcik, Paweł Pasternak, Mateusz Cholewa, Kamil Kasprzak, Adrian Olech, Jacek Wójcik, Marcin Cholewa, Mateusz Tkaczyk, Emil Grzesiak, Kamil Błaszczak oraz Jarosław Tkaczyk, Wojciech Jaszak, Sebastian Greczkowski, Waldemar Krawiec, Paweł Grzesiak, Kamil Kuczma, Mariusz Pietrzak. Trener: Janusz Dziekanowski.