Na naszym portalu znajdą państwo najświeższe informacje z boisk piłkarskich Lubelszczyzny. Podajemy wyniki, strzelców bramek oraz składy drużyn reprezentujących powiat świdnicki od III ligi do B klasy. Nie zapominamy także o drużynach młodzieżowych biorących udział w systemie rozgrywek Lubelskiego Związku Piłki Nożnej. Informacje z minionego weekendu będziemy uzupełniali na bieżąco.

Tabele poszczególnych lig na http://www.lzpn.pl/index.php/rozgrywki/tabele

logo wyniki piłkarskiego weekendu

III LIGA – V KOLEJKA

niedziela 30 sierpnia godz. 17.00

Byszewski

AVIA ŚWIDNIK – Piast Tuczempy 3:1 (0:0)

Bramki: Wojciech Białek (51′), Adam Nowak (53′), Marcin Byszewski (77′) – na zdjęciu obok.

Avia: Mateusz Zawiślak, Marcin Byszewski, Michał Maciejewski, Patryk Grzegorczyk, Konrad Podstawka (86′ Kamil Starok), Mateusz Wołos (46′ Adam Nowak), Jakub Szymala, Patryk Dobrowolski (46′ Wiktor Bogusz), Kamil Oziemczuk, Bartłomiej Mazurek, Wojciech Białek.

KLASA OKRĘGOWA – IV KOLEJKA

sobota 29 sierpnia godz. 17.00

PIASKOVIA PIASKI – KS Dąbrowica 3:1 (3:1)

Bramki: Adrian Duda 2 (15′, 23′), Tomasz Szklarz (35′).

Piaskovia: Adam Pałka, Łukasz Muda, Michał Bloch, Adam Wargol, Mateusz Ziętek (90′ Adam Szyndler), Damian Farotimi (85′ Robert Wójcik), Marcin Popławski, Łukasz Strug, Tomasz Szklarz (65′ Michał Czarnecki), Tomasz Wnuk (70′ Wojciech Gawryluk), Adrian Duda.

niedziela 30 sierpnia godz. 16.00

LKS WIERZCHOWISKA – MKS Ryki 3:6 (0:2)

Bramki: Kamil Witkowski (83′), Damian Jarosz (85′), Dominik Jarosz (86′).

Wierzchowiska: Przemysław Hajkowski, Michał Hajkowski, Dawid Sowiński, Paweł Fidut, Dawid Kurkiewicz (70′ Krzysztof Nastulak), Łukasz Kamiński, Tomasz Szostak (75′ Damian Jarosz), Rafał Dybała, Tomasz Belcarz (46′ Dominik Jarosz), Kamil Witkowski, Radosław Mazur (60′ Łukasz Barański).

A KLASA GRUPA III – III KOLEJKA

sobota 29 sierpnia godz. 12.00

VICTORIA RYBCZEWICE – Błękit Cyców 3:0 v.o.

Drużyna gości nie stawiła się na mecz oddając go walkowerem.

niedziela 30 sierpnia godz. 17.00

LKS Skrobów – HURAGAN SIOSTRZYTÓW 4:2 (1:1)

Bramki: Grzegorz Sidor, Maciej Jarosz.

Huragan: Damian Janczak, Piotr Biszkont (Michał Wawszczak), Mateusz Wawruszak, Eryk Futa, Kamil Hanc, Sebastian Wojciechowski, Łukasz Daniel, Maciej Jarosz, Przemysław Charytański (Arkadiusz Lipiec), Grzegorz Sidor, Mateusz Bartocha.

logo Oleśnia

niedziela 30 sierpnia godz. 17.00

Zawisza Garbów – OLEŚNIA OLEŚNIKI 2:2 (0:0)

Bramki: Wojciech Mrugała 2.

Oleśnia: Przemysław Mączka, Piotr Wypych, Dominik Wronka, Michał Mazurczak, Sebastian Kulik, Grzegorz Mazur (65′ Krzysztof Godula), Piotr Filutowski, Łukasz Janiak, Paweł Kropornicki (65′ Dawid Szewczak), Maciej Marek (65′ Wojciech Mrugała), Mariusz Sierpień (30′ Piotr Wójtowicz).

B KLASA GRUPA II – I KOLEJKA

niedziela 30 sierpnia godz. 11.00

VIR DOROHUCZA – KS Bronowice 1:0 (1:0)

Bramka: Adrian Lipiec.

Vir Dorohucza: Rafał Waryszak, Mateusz Bawół, Piotr Świder, Cezary Gierczyński, Kamil Sawicki, Marek Niedźwiedzki, Marek Wójtowicz (80′ Mateusz Mikulak), Łukasz Bartocha (85′ Marek Matysiak), Jakub Bartocha, Adrian Lipiec (40′ Piotr Wójtowicz), Paweł Jaroszyński (60′ Gabriel Lipiec).

niedziela 30 sierpnia godz. 11.00

Świdniczanka Świdnik Mały – LKS BISKUPICE 3:0 (0:0)

LKS Biskupice: Kamil Sowa, Adam Siudziak, Sławomir Zarzeczny, Grzegorz Krysa (65′ Dawid Zawada), Kamil Stasicki, Arkadiusz Andruszak (60′ Łukasz Fidecki), Krzysztof Czułczyński, Tomasz Wyka, Damian Kowalski, Jarosław Pietraś, Mateusz Czarnota.

logo LKS Trawniki

niedziela 30 sierpnia godz. 11.00

Starka Stara Wieś – LKS TRAWNIKI 3:6 (1:3)

Bramki: Kamil Maziarz 3, Radosław Młynarski 2, Paweł Łuczkiewicz.

LKS Trawniki: Jacek Kaczan, Tomasz Zieliński, Krzysztof Basiński, Andrzej Bastrzyk, Konrad Kuśmierzak, Paweł Bors (65′ Patryk Korzębski), Łukasz Strzelczyk, Kamil Maziarz, Szymon Bancerz, Paweł Łuczkiewicz (80′ Artur Maziarz), Radosław Młynarski.

niedziela 30 sierpnia godz. 11.00

Sprint Wierzchowiska – PERŁA PROGRES MEŁGIEW 1:4 (0:4)

Bramki: Tomasz Korona 3, Adrian Kalita (rzut karny).

Perła Progres: Krystian Kowalik, Mateusz Kukiełka (65′ Skoczylas Sebastian), Sebastian Gołąb, Kamil Mosak, Mateusz Wawszczak, Kamil Dyzma (65′ Mateusz Szajduk), Artur Derkacz, Adrian Kalita, Adam Gajowiak (60′ Mateusz Dybała), Tomasz Korona, Kamil Piłat (65′ Artur Długosz).

I LIGA WOJEWÓDZKA JUNIORÓW STARSZYCH – IV KOLEJKA

sobota 29 sierpnia godz. 11.00

Widok Lublin – AVIA ŚWIDNIK 1:3 (0:2)

Bramki: Mateusz Kozłowski 2, Daniel Wójcik (rzut karny).

Avia: Patryk Jaroszek, Jakub Czarnecki, Krzysztof Pałka, Mateusz Leśniak, Rafał Feret, Dominik Żubr (85′ Cezary Okoń), Mateusz Kozłowski, Dominik Szponar, Daniel Wójcik (80′ Artur Goc), Konrad Żmuda (75′ Konrad Maziarczyk), Mateusz Kot (20′ Adam Olejnik).

II LIGA WOJEWÓDZKA JUNIORÓW MŁODSZYCH – I KOLEJKA

sobota 29 sierpnia godz. 13.00

MOSiR Lubartów – AVIA ŚWIDNIK 1:3 (0:2)

Bramki: Maciej Galiński, Filip Wojczuk, Adrian Gadomski.

Avia: Patryk Zagrodny, Kacper Szalak (41′ Arkadiusz Szabelski), Dawid Włoszek, Filip Wojczuk, Grzegorz Gamla (41′ Krystian Śliwa), Igor Kucharuk (41′ Michał Babiarz), Michał Trawiński, Krystian Małyska, Dawid Wójcik Maciej Galiński (41′ Adrian Gadomski), Filip Kaczorowski (41′ Jan Cegiełka, 44′ Radosław Dudek).

LUBELSKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH GRUPA III – I KOLEJKA

niedziela 30 sierpnia godz. 14.00

Piotrcovia Piotrków – OLEŚNIA OLEŚNIKI 10:1 (4:0)

Bramka: Mateusz Idzik.

Oleśnia: Jan Drygała, Piotr Iwańczuk, Karol Jagięło, Michał Banak, Adam Konowałek, Kamil Kluch, Maciej Olech, Bartek Gruszka, Damian Drygała, Mateusz Idzik, Artur Kostecki.

gpts avia 2008

LIGA WOJEWÓDZKA TRAMPKARZY STARSZYCH – III KOLEJKA

sobota 29 sierpnia godz. 14.00

AVIA ŚWIDNIK – Wisła Puławy 2:3 (0:2)

Bramki: Kacper Sygara 2.

Avia: Jakub Jankowski, Cezary Krysa, Damian Maluga, Krystian Dziewa, Jarosław Lis, Kacper Sygara, Krystian Śliwa, Konrad Adamiec, Patryk Szczęśniak, Adrian Karczmarczyk, Arkadiusz Kierepka.

LUBELSKA LIGA TRAMPKARZY MŁODSZYCH GRUPA I – I KOLEJKA

sobota 29 sierpnia godz. 10.00

Wodniak Piotrawin Łaziska – AVIA ŚWIDNIK 0:3 (0:1)

Bramki: Gabriel Kosior, Daniel Dalja, Michał Kurowski.

Avia: Jakub Kamiński, Sebastian Sokół, Mateusz Długosz, Mateusz Rudzki, Bartosz Drozdowski, Adrian Łata, Michał Kurowski, Michał Bzowski, Gabriel Kosior, Marcin Kurkiewicz, Kacper Kosior oraz Kacper Oniszczuk, Krystian Pawlak, Daniel Delja.

LIGA WOJEWÓDZKA MŁODZIKÓW STARSZYCH – III KOLEJKA

sobota 29 sierpnia godz. 16.00

AVIA ŚWIDNIK – Orlęta Radzyń Podlaski 2:0 (1:0)

Bramki: Karol Gałgan 2.

Avia: Jan Klimczak, Miłosz Pełczyński, Grzegorz Dmitruk, Patryk Tylec, Wiktor Czerniak, Bernard Czerniak, Igor Pogorzałek, Krzysztof Gamla, Karol Gałgan oraz Bartłomiej Płoszaj, Kacper Królik, Krystian Świdnik, Marcel Pereta, Aleksander Bzowski, Franciszek Pirek, Cyprian Zawadzki.

LIGA WOJEWÓDZKA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH – III KOLEJKA

sobota 29 sierpnia godz. 17.30

AVIA ŚWIDNIK – Orlęta Radzyń Podlaski 9:2 (6:0)

Bramki: Adrian Leszczyński 2, Filip Olejnik 2, Olaf Wojciechowski, Kamil Mazur, Mateusz Marciszkiewicz, Tomasz Żurek, Marek Królik.

Avia: Jakub Drogomirecki, Mateusz Marciszkiewicz, Klaudiusz Sypeń, Dawid Wdowicz, Marcel Mościcki, Kamil Mazur, Olaf Wojciechowski, Filip Olejnik, Adrian Leszczyński oraz Jakub Najda, Dawid Marek, Marek Królik, Konrad Kargul, Patryk Ciesielski, Michał Krawiec i Tomasz Żurek.

LUBELSKA LIGA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH GRUPA II – I KOLEJKA

młodzicy Avia w Widoku

sobota 29 sierpnia godz. 10.00

Widok Lublin – AVIA ŚWIDNIK 2:4 (2:1)

Bramki: Jakub Wierzbicki 3, Franciszek Janczarek.

Avia: Oskar Szabała, Filip Barański, Kacper Majkut, Paweł Szydło, Franciszek Janczarek, Wiktor Marek, Alan Rodak, Miłosz Kowalski, Jakub Wierzbicki oraz Patryk Kowalski, Krystian Andrzejak, Filip Ożga, Marek Stojański, Wojciech Świetlicki, Emilia Swiderska, Piotr Wolski, Mikołaj Stasiak i Filip Fludra.

sobota 29 sierpnia godz. 11.00

PIASKOVIA PIASKI – Lublinianka Lublin 4:11 (4:4)

Bramki: Paweł Ponieważ 2, Albert Kicia, Damian Kapica.

Piaskovia: Jan Depta, Jakub Siedlecki, Kornel Woźniak, Hubert Niedźwiedź, Paweł Ponieważ, Damian Kapica, Kacper Sarachin, Kacper Kamola, Albert Kicia oraz Kasper Krupiński, Jakub Dudek, Cyprian Gwarda, Piotr Klimek, Damian Kolasa, Krystian Michałowski, Krystian Robak, Joanna Latała.

CHEŁMSKA A KLASA – I KOLEJKA

sobota 29 sierpnia godz. 17.00

Vitrum Wola Uhruska – MKS SIEDLISKA 8:1 (3:1)

Bramka: Mateusz Cholewa.

MKS Siedliska: Piotr Chruściel, Radosław Wójcik (46′ Mariusz Pietrzak), Adrian Olech, Kamil Kuczma (70′ Kamil Kasprzak), Paweł Pasternak, Marcin Cholewa, Mateusz Cholewa, Emil Grzesiak, Waldemar Krawiec (46′ Sebastian Greczkowski), Mateusz Tkaczyk, Kamil Błaszczuk (80′ Wojciech Jaszak).

Zebrał: JacK

foto: www.facebook.com

Jacek KosierbSPORTAvia Świdnik,Huragan Siostrzytów,LKS Biskupice,LKS Trawniki,lks wierzchowiska,MKS Siedliska,Oleśnia Oleśniki,Perła Mełgiew,Piaskovia Piaski,piłka nożna,powiat świdnicki,Victoria Rybczewice,Vir Dorohucza
Na naszym portalu znajdą państwo najświeższe informacje z boisk piłkarskich Lubelszczyzny. Podajemy wyniki, strzelców bramek oraz składy drużyn reprezentujących powiat świdnicki od III ligi do B klasy. Nie zapominamy także o drużynach młodzieżowych biorących udział w systemie rozgrywek Lubelskiego Związku Piłki Nożnej. Informacje z minionego weekendu będziemy uzupełniali na...