Wizz Air inauguruje trzy nowe trasy z bazy w Porcie Lotniczym Lublin. Dziś lot do Brukseli.

il76Trzy nowe połączenia linii Wizz Air węgierski przewoźnik zapowiedział już w kwietniu tego roku. Od dziś ruszają kierunki: Bruksela Charleroi, Doncaster Sheffield i Glasgow.

Latać do Brukseli można w poniedziałki i piątki, do Glasgow w środy i niedziele, a do Doncaster we wtorki, czwartki i soboty.

Port Lotniczy Lublin jest szóstą w Polsce bazą operacyjną Wizz Air. Na lotnisku będzie stacjonował Airbus A320.

Wizz chce także zwiększyć częstotliwość lotów, które obsługiwał wcześniej. Do Londynu Luton liczba rejsów zwiększy się z pięciu do siedmiu tygodniowo, a do Oslo Torp można będzie polecieć nie trzy, a cztery razy w tygodniu.

Już wkrótce możemy się spodziewać kolejnego nowego kierunku. Irlandzkie linie Ryanair zapowiedziały, że 25 października br. ruszy połączenie do Dublina z rejsami w środy i w niedziele.

 

 

D.C.

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2015/09/wizz-1024x520.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2015/09/wizz-300x300.jpgD.C.AKTUALNOŚCIPort Lotniczy Lublin w Świdniku,Ryanair,Wizz Air
Wizz Air inauguruje trzy nowe trasy z bazy w Porcie Lotniczym Lublin. Dziś lot do Brukseli. Trzy nowe połączenia linii Wizz Air węgierski przewoźnik zapowiedział już w kwietniu tego roku. Od dziś ruszają kierunki: Bruksela Charleroi, Doncaster Sheffield i Glasgow. Latać do Brukseli można w poniedziałki i piątki, do Glasgow...