QM8C9653_1Konkurs na najlepsze zdjęcie dotyczące Franciszkowa już rozstrzygnięty! Laureaci zaskoczyli pomysłem i kreatywnym podejściem do zadania.

W tym roku po raz pierwszy odbył się I Powiatowy Konkurs Fotograficzny „Franciszków w obiektywie”. Organizatorzy – Stowarzyszenie Wsi Franciszków, postanowili w ten sposób przyczynić się do promocji powiatu i miejscowości Franciszków (gm. Mełgiew).
Tematyka zdjęć musiała dotyczyć miejscowości poprzez ukazanie Franciszkowa i jego mieszkańców w sposób ciekawy i niecodzienny.
Każdy uczestnik mógł pochwalić się tylko dwoma zdjęciami.
Prace nadsyłano od 4 lipca do 15 września.

Komisja, w składzie: Aneta Wysmulska – Pawlaczyk, Mariusz Kiryła i Tomasz Nóżka, w obradach postanowiła nagrodzić I miejscem pana Marka Kurowskiego za fotografię pt. „ Ptaki ”.
Wyróżnienia trafiły do pani Agnieszki Stankiewicz za zdj. „Folklor i modlitwa”, pana Tomasza Wiśniewskiego za zdj. „Ulica Nocna 2” oraz do pana Jacka Piątkiewicza za zdj. „Nowe i Stare”.
Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!
D.C.

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2015/09/ptaki.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2015/09/ptaki-300x300.jpgD.C.AKTUALNOŚCIFranciszków,FRANCISZKÓW W OBIEKTYWIE
Konkurs na najlepsze zdjęcie dotyczące Franciszkowa już rozstrzygnięty! Laureaci zaskoczyli pomysłem i kreatywnym podejściem do zadania. W tym roku po raz pierwszy odbył się I Powiatowy Konkurs Fotograficzny „Franciszków w obiektywie”. Organizatorzy – Stowarzyszenie Wsi Franciszków, postanowili w ten sposób przyczynić się do promocji powiatu i miejscowości Franciszków (gm. Mełgiew). Tematyka...