W minioną sobotę i niedzielę na polu golfowym w Wierzchowiskach odbyły się dwudniowe zawody o Mistrzostwo Lubelszczyzny w tej dyscyplinie sportu. Zwycięzcą został 16-letni junior Seweryn Garamaj z Klubu Golfowego Wierzchowiska. Tytuł I wicemistrza zdobył Tomasz Cioczek, a II wicemistrzem został Dariusz Kotowski.

GOLF

Po pierwszym dniu Seweryn Garamaj (na zdjęciu drugi od lewej) uzyskał znaczną przewagę nad współzawodnikami i udało mu się ją utrzymać. Był to jego najlepszy wynik w swojej krótkiej, jak do tej pory, karierze golfowej. W trakcie tych mistrzostw swoją rekordową rundę zagrał również Wojciech Chyliński – kapitan kardy juniorów Klubu Golfowego Wierzchowiska. Obaj chłopcy rozpoczęli swoją przygodę z golfem dwa lata temu dzięki ich nauczycielce wychowania fizycznego Małgorzacie Śniadowskiej- Siwek, która jest nie tylko pedagogiem, ale także instruktorem gry w golfa.

JacK

foto: www.facebook.com

Jacek KosierbSPORTgolf,Klub Golfowy Wierzchowiska
W minioną sobotę i niedzielę na polu golfowym w Wierzchowiskach odbyły się dwudniowe zawody o Mistrzostwo Lubelszczyzny w tej dyscyplinie sportu. Zwycięzcą został 16-letni junior Seweryn Garamaj z Klubu Golfowego Wierzchowiska. Tytuł I wicemistrza zdobył Tomasz Cioczek, a II wicemistrzem został Dariusz Kotowski. Po pierwszym dniu Seweryn Garamaj (na zdjęciu...