Zawodnicy Autonomicznej Sekcji Piłki Siatkowej Avia Świdnik, przygotowujący się do inauguracji rozgrywek II ligi, w dniu jutrzejszym rozegrają pierwszą grę kontrolną. Na parkiecie hali przy Szkole Podstawowej nr 7 w Świdniku o godz. 18.30 zmierzą się ze swoim przyszłym, ligowym rywalem – Lubelskim Klubem Przyjaciół Siatkówki Pszczółka z Lublina.

LOGO ASPS AVIA

Natomiast w nadchodzący weekend podopieczni trenera Krzysztofa Lemieszka wezmą udział w Memoriale im. Kazimierza Rybaka w Białej Podlaskiej. W turnieju udział weźmie sześć drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy. W grupie A zagrają: KPS Siedlce, LKPS Lublin i Caro Rzeczyca. Natomiast w grupie B: AZS AWF Biała Podlaska (siatkarze Huraganu), AWF Absolwenci i ASPS Avia Świdnik.

PROGRAM

Mecze w hali przy ulicy Akademickiej 2 w Białej Podlaskiej:

19 września (sobota):

10.00 AZS AWF Biała Podlaska – AWF Absolwenci
12.30 LKPS Lublin – Caro Rzeczyca
14.30 ASPS Avia Świdnik – AWF Absolwenci
20.00 Spotkanie trenerów

20 września (niedziela):

11.00 mecz o 3. miejsce

Mecze przy ulicy Marusarza 8 w Białej Podlaskiej:

sobota

10.00 KPS Siedlce – Caro Rzeczyca
11.45 Otwarcie Memoriału
12.30 AZS AWF Biała Podlaska – ASPS Avia Świdnik
14.30 KPS Siedlce – LKPS Lublin

niedziela

9.00 mecz o 5. miejsce
11.00 mecz o 1. miejsce
12.30 zakończenie Memoriału i wręczenie nagród

Na inaugurację rozgrywek II ligi, w sobotę 26 września br. ASPS Avia Świdnik będzie podejmować UKS Sędziszów Małopolski.

JacK

 

Jacek KosierbSPORTASPS Avia Świdnik,siatkówka
Zawodnicy Autonomicznej Sekcji Piłki Siatkowej Avia Świdnik, przygotowujący się do inauguracji rozgrywek II ligi, w dniu jutrzejszym rozegrają pierwszą grę kontrolną. Na parkiecie hali przy Szkole Podstawowej nr 7 w Świdniku o godz. 18.30 zmierzą się ze swoim przyszłym, ligowym rywalem - Lubelskim Klubem Przyjaciół Siatkówki Pszczółka z Lublina....