Zapraszamy kibiców piłki nożnej do obserwowania weekendowych meczów ligowych drużyn z terenu powiatu świdnickiego. Terminarz od III ligi do B klasy, ale nie zapominamy też o meczach drużyn młodzieżowych!!! Aktualną sytuację w tabelach wszystkich lig prowadzonych przez Lubelski Związek Piłki Nożnej można znaleźć na http://www.lzpn.pl/index.php/rozgrywki/tabele

piłka no kalendarzyka imprez na weekend

III LIGA – X KOLEJKA

sobota 19 września godz. 16.00 Polonia Przemyśl – AVIA ŚWIDNIK

KLASA OKRĘGOWA – VII KOLEJKA

sobota 19 września godz. 15.00 LKS WIERZCHOWISKA – Iskra Krzemień

niedziela 20 września godz. 12.30 Płomień Trzydnik Duży – PIASKOVIA PIASKI

A KLASA GRUPA III – VI KOLEJKA

sobota 19 września godz. 14.30 VICTORIA RYBCZEWICE – GLKS Michów

niedziela 20 września godz. 15.00 OLEŚNIA OLEŚNIKI – Ludwiniak Ludwin

niedziela 20 września godz. 16.00 Błękit Cyców – HURAGAN SIOSTRZYTÓW

B KLASA GRUPA II – IV KOLEJKA

niedziela 20 września godz. 16.00 VIR DOROHUCZA – Świdniczanka Świdnik Mały

niedziela 20 września godz. 16.00 LKS BISKUPICE – Roztocze Batorz

niedziela 20 września godz. 16.00 LKS TRAWNIKI – Perła Rudnik

niedziela 20 września godz. 16.00 Krzczonovia Krzczonów – PERŁA PROGRES MEŁGIEW

III LIGA KOBIET GRUPA POŁUDNIOWA – IV KOLEJKA

sobota 19 września godz. 15.00 Poraj Kraczewice – LKS WIERZCHOWISKA

I LIGA WOJEWÓDZKA JUNIORÓW STARSZYCH – VIII KOLEJKA

niedziela 20 września godz. 11.00 AVIA ŚWIDNIK – Łada 1945 Biłgoraj

II LIGA WOJEWÓDZKA JUNIORÓW MŁODSZYCH – V KOLEJKA

sobota 19 września godz. 11.00 AVIA ŚWIDNIK – Janowianka Janów Lubelski

LUBELSKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH GRUPA III – IV KOLEJKA

sobota 19 września godz. 11.00 GKS Niedźwiada – LKS TRAWNIKI

LIGA WOJEWÓDZKA TRAMPKARZY STARSZYCH – VIII KOLEJKA

sobota 19 września godz. 13.30 AVIA ŚWIDNIK – Tomasovia Tomaszów Lubelski

LUBELSKA LIGA TRAMPKARZY STARSZYCH GRUPA I – III KOLEJKA

sobota 19 września godz. 11.00 PIASKOVIA PIASKI – LKS Stróża

LUBELSKA LIGA TRAMPKARZY MŁODSZYCH GRUPA I – IV KOLEJKA

niedziela 20 września godz. 13.00 AVIA ŚWIDNIK – Lublinianka Lublin

LIGA WOJEWÓDZKA MŁODZIKÓW STARSZYCH – VIII KOLEJKA

sobota 19 września godz. 10.00 Górnik Łęczna – AVIA ŚWIDNIK

LIGA WOJEWÓDZKA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH – VIII KOLEJKA

sobota 19 września godz. 11.30 Górnik Łęczna – AVIA ŚWIDNIK

LUBELSKA LIGA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH GRUPA II – IV KOLEJKA

sobota 19 września godz. 14.00 BKS III Lublin – PIASKOVIA PIASKI

niedziela 20 września godz. 15.00 AVIA ŚWIDNIK – Lublinianka Lublin

LUBELSKA LIGA ORLIKÓW STARSZYCH GRUPA III – III TURNIEJ

BOISKO ORLIK PRZY ZESPOLE SZKÓŁ W BYSTRZEJOWICACH

niedziela 20 września godz. 13.00 z udziałem: LKS WIERZCHOWISKA, PIASKOVIA PIASKI, Błękit Cyców, Jedynka Krasnystaw i Górnik Łęczna.

LUBELSKA LIGA ORLIKÓW MŁODSZYCH GRUPA III – II TURNIEJ

STADION MIEJSKI PRZY UL. SPORTOWEJ 2 W ŚWIDNIKU

sobota 19 września godz. 9.00 z udziałem: AVIA ŚWIDNIK, Sygnał Lublin, Sławin Lublin, KS Bronowice i BKS Lublin.

LUBELSKA LIGA ORLIKÓW MŁODSZYCH GRUPA IV – II TURNIEJ

BOISKO ORLIK PRZY ZESPOLE SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH W RYBCZEWICACH

sobota 19 września godz. 10.00 z udziałem: VICTORIA RYBCZEWICE, Akademia Piłkarska Paderewski Lublin, UKS Dys, Bronowice II Lublin, PN Motor Lublin i GLKS Głusk.

A KLASA CHEŁM – V KOLEJKA

niedziela 20 września godz. 15.00 Zryw Gorzków – MKS SIEDLISKA

Zebrał: JacK

Jacek KosierbSPORTAvia Świdnik,Huragan Siostrzytów,LKS Biskupice,LKS Trawniki,lks wierzchowiska,MKS Siedliska,Oleśnia Oleśniki,Perła Mełgiew,Piaskovia Piaski,piłka nożna,Victoria Rybczewice,Vir Dorohucza
Zapraszamy kibiców piłki nożnej do obserwowania weekendowych meczów ligowych drużyn z terenu powiatu świdnickiego. Terminarz od III ligi do B klasy, ale nie zapominamy też o meczach drużyn młodzieżowych!!! Aktualną sytuację w tabelach wszystkich lig prowadzonych przez Lubelski Związek Piłki Nożnej można znaleźć na http://www.lzpn.pl/index.php/rozgrywki/tabele III LIGA – X KOLEJKA sobota 19...