MŁODA VICTORIA DAJĘ SOBIE RADĘ!!!

Gospodarzem pierwszego turnieju grupy IV w kategorii Orlik Młodszy (rocznik 2006) był GLKS Głusk. Zawody z udziałem sześciu zespołów, w tym GLKS Victorii Rybczewice, odbyły się na boisku orlik w Dominowie.
młoda Victoria
Drużyna Victorii do pierwszego meczu z Akademią Paderewski Lublin przystąpiła z lekką tremą. Zawodnicy prowadzeni przez trenera Kacpra Świetlickiego przegrali 1:2. Na dwie stracone bramki z pierwszej połowy w drugiej pięknym trafieniem z rzutu wolnego odpowiedział Dawid Zieliński. Potem było już dużo lepiej. Po wygranej 3:0 (Zieliński 2, Patryk Olech) z UKS Dys przyszedł prestiżowy mecz z Motorem. Po bezbramkowej pierwszej połowie Victoria w drugiej zdobyła dwa gole i zwyciężyła lublinian 2:0! Najpierw piłkę na środku boiska przejął Igor Ziętek i szybką akcję zakończył silnym, celnym strzałem dającym prowadzenie. Kropkę nad „i” postawił napastnik Zieliński trafiając w rzutu wolnego w okienko bramki rywali. W konfrontacji z gospodarzami turnieju, po golu straconym w końcówce meczu po rzucie rożnym, padł remis 1:1 (Ziętek). W rzutach karnych, po dwóch pięknych paradach Szymona Jurka, Victoria wygrała 2:1 (Julka Bartnik, Ziętek). Ostatnie spotkanie z Bronowicami zakończyło się popisem strzeleckim ekipy z Rybczewic, która odniosła efektowną wygraną aż 6:0 (Zieliński 2, Ziętek 2, Bartosz Suplewski 2).
Victoria grała w składzie: Szymon Jurek, Igor Ziętek, Mateusz Pawelec, Mateusz Kurzępa, Filip Machul, Dawid Olech, Bartosz Suplewski, Wiktor Świetlicki, Przemek Olech, Patryk Olech, Rysio Podolak, Kacper Makowski, Michał Warda, Dawid Zieliński i Julka Bartnik.
Drugi turniej tej grupy został zaplanowany na sobotę 19 września br, a odbędzie się w Rybczewicach.