PIERWSZY PUNKT TRAMPKARZY STARSZYCH PIASKOVII

Młodzi futboliści Ludowego Klubu Sportowego Piaskovia, uczestniczący w rozgrywkach Lubelskiej Ligi Trampkarzy Starszych, w swoim drugim meczu bieżącego sezonu wywalczyli pierwszy punkt. Po wyjazdowej przegranej na inaugurację w Piotrowicach ze swoimi rówieśnikami z POM-u Iskry aż 0:16, w minioną sobotą podopieczni trenera Artura Mazurka zremisowali na stadionie w Piaskach z LKS Stróża 5:5 (1:3).
logo Piaskovia
Pierwsze 15 minut spotkania przyniosło znaczną przewagę Stróży zakończoną jej szybkim prowadzeniem 3:0. Bramka Mateusza Kowalczyka pod koniec pierwszej połowy dała nadzieję Piaskovii na przełamanie się w drugiej części gry. Faktycznie tak się stało. Mimo straconej bramki na 1:4 piłkarze trenera Artura Mazurka zaatakowali odważnie i.. strzelili cztery gole z rzędu! Najładniejszą bramką była ta zdobyta przez Michała Wardzińskiego. Jego strzał z 30 metrów wylądował w okienku bramki gości! Niestety kilka minut przed końcem meczu nieporozumienie bramkarza i obrońcy skończyło się golem samobójczym strzelonym przez Bartka Wosiaka.
LKS PIASKOVIA PIASKI – LKS STRÓŻA 5:5 (1:3)
Bramki: Mateusz Kowalczyk 2 (30′, 65′), Sylwester Tatara (50′), Michał Wardziński (55′), Eryk Tokarski (75′).
Piaskovia: Zawada Jakub, Porzec Kacper, Wosiak Bartek, Adamek Damian, Tokarski Eryk, Wardziński Michał, Tatara Sylwester, Offert Michał, Kierepka Piotr, Kowalczyk Krystian, Kowalczyk Mateusz, Siedlecki Kacper, Koźlicki Filip, Skomorowski Michał, Czubacki Mateusz, Winniczuk Przemysław.