LKSW Dan Świdnik rozpoczął kolejny sezon treningowy. Obecnie w naszym mieście działa pięć grup szkoleniowych, w których trenuje ponad 100 osób. Nadal prowadzone są zapisy nowych adeptów. Treningi taekwondo i kickboxingu odbywają się w Zespole Szkół nr 1 przy ul. Okulickiego 13 (wejście od strony boiska) od poniedziałku do piątku, a szczegółowy rozkład zajęć znajduje się na klubowej stronie www.lkswdan.pl Prowadzą je trener Piotr Bernat (5.dan) i instruktor Dawid Szewczyk (1.dan).

dan zapisy

W celu rozpoczęcia sportowej przygody wystarczy przyjść na zajęcia, gdzie trenerzy skierują kandydata do odpowiedniej grupy. Warto dodać, że działalność klubu wspiera Gmina Miejska Świdnik oraz Powiat Świdnicki.

JacK

foto: archiwum klubowe

Jacek KosierbSPORTLKSW Dan Świdnik,taekwondo
LKSW Dan Świdnik rozpoczął kolejny sezon treningowy. Obecnie w naszym mieście działa pięć grup szkoleniowych, w których trenuje ponad 100 osób. Nadal prowadzone są zapisy nowych adeptów. Treningi taekwondo i kickboxingu odbywają się w Zespole Szkół nr 1 przy ul. Okulickiego 13 (wejście od strony boiska) od poniedziałku do...