BENIAMINEK NADAL ZBIERA FRYCOWE

Po wygranej 2:1 nad Leszkopolem Bezek w czterech kolejnych spotkaniach chełmskiej A klasy piłkarze Młodzieżowego Klubu Sportowego z Siedlisk nie potrafili zdobyć ani jednego punktu. Na niedzielny mecz z Bugiem Hanna wyszli z mocnym postanowieniem powalczenia o komplet “oczek”. Niestety tym razem, także się nie udało.
MKS
W 18 minucie prowadzenie objęli goście. Piłkarze z Hanny wykorzystali lukę w defensywie naszego zespołu. Prostopadłe podanie ze środka pola trafiło do wychodzącego napastnika, a ten strzałem z linii pola karnego ulokował futbolówkę przy słupku bramki strzeżonej przez Piotra Chruściela. W 31 minucie przed szansą na zdobycie wyrównania stanął Jacek Wójcik. Piłkarz MKS-u poszedł „do końca” za akcją i wykorzystał niezbyt pewne wyjście golkipera Bugu. Znalazł się z lewej strony w polu karnym, oddał strzał, ale zbyt lekki i na dodatek piłkę zablokował powracający obrońca. Chwilę potem po akcji Waldemara Krawca i jego podaniu w dogodnej sytuacji znalazł się Tomasz Olech, ale kiedy składał się do strzału sędzia odgwizdał pozycję spaloną. W 39 minucie po akcji Jarosława Tkaczyka nad bramką uderzał Olech. Tuż przed zejściem na przerwę ładny strzał z dystansu oddał jeszcze Waldemar Krawiec. W 61 minucie dobrą interwencją popisał się Chruściel ratując gospodarzy od utraty drugiego gola. W 83 minucie przed szansą na wyrównanie stanął Emil Grzesiak, ale jego strzał z rzutu wolnego był niecelny. Goście wynik ustalili w 90 minucie gry po błędzie jednego z naszych defensorów.
MKS SIEDLISKA – BUG HANNA 0:2 (0:1)
MKS Siedliska: Piotr Chruściel, Kewin Krawiec, Marcin Cholewa, Kamil Kuczma, Kamil Kasprzak, Jacek Wójcik (82′ Mateusz Tkaczyk), Waldemar Krawiec (75′ Mateusz Cholewa), Jarosław Tkaczyk, Paweł Grzesiak (70′ Mariusz Wójcik), Emil Grzesiak, Tomasz Olech (62′ Sebastian Greczkowski).