Jutro o godz. 12.00 na stadionie w Wierzchowiskach miejscowa drużyna Ludowego Klubu Sportowego w derbach gminy Piaski i powiatu świdnickiego podejmować będzie Piaskovię. Będzie to mecz w ramach IX kolejki rozgrywek o mistrzostwo lubelskiej klasy okręgowej. Specjalna zapowiedź tego wydarzenia już jutro, tylko na naszym portalu  www.lsw24.pl

LKS

Piłkarskie derby zbiegły się w czasie z jubileuszem 50-lecia miejscowego klubu. Z tej okazji, także w dniu jutrzejszym, odbędzie się szereg imprez towarzyszących. O godz. 14.00 na boisko wybiegną oldboje Wierzchowisk, aby rozegrać towarzyskie spotkanie z reprezentacją powiatu świdnickiego. Swój udział w meczu zapowiedział starosta świdnicki Dariusz Kołodziejczyk. Mecz będzie także okazją do oficjalnego podziękowania Grzegorzowi Wardzińskiemu za wieloletnie reprezentowanie barw drużyny z Wierzchowisk.

logo LKS Wierzchowiska

Obu meczom w dniu jutrzejszym będzie towarzyszyła wystawa zbiorów odznak klubów sportowych miejscowego kolekcjonera Bolesława Grabowskiego, na co dzień działacza LKS Wierzchowiska.

Po emocjach piłkarskich odbędą się oficjalne uroczystości jubileuszowe z udziałem przedstawicieli władz samorządowych oraz Lubelskiego Związku Piłki Nożnej. Całość zwieńczy wspomnieniowe spotkanie koleżeńskie.

JacK

Jacek KosierbSPORTlks wierzchowiska,piłka nożna
Jutro o godz. 12.00 na stadionie w Wierzchowiskach miejscowa drużyna Ludowego Klubu Sportowego w derbach gminy Piaski i powiatu świdnickiego podejmować będzie Piaskovię. Będzie to mecz w ramach IX kolejki rozgrywek o mistrzostwo lubelskiej klasy okręgowej. Specjalna zapowiedź tego wydarzenia już jutro, tylko na naszym portalu  www.lsw24.pl Piłkarskie derby zbiegły...