FUTBOLIŚCI LKS TRAWNIKI POTWIERDZAJĄ POTENCJAŁ

Piłkarze Ludowego Klubu Sportowego z Trawnik pozostają bez porażki w bieżącym sezonie B klasy. W VI kolejce spotkań ograli w Krzczonowie tamtejszą Krzczonovię aż 6:1. Jak się okazuje wynik powinien być dużo wyższy. Paradoksalnie największą bolączką drużyny prowadzonej przez trenera Waldemara Ocyska nadal pozostaje skuteczność.
logo LKS Trawniki
Przez całe spotkanie trawniczanie posiadali olbrzymią przewagę. Stworzyli sobie mnóstwo sytuacji podbramkowych, z których wykorzystali zaledwie sześć. Już w 1 minucie wynik powinien otworzyć Marcin Kubicki. Niestety z metra nie trafił do siatki. Niedługo potem prowadzenie po wrzutce Kamila Maziarza z rzutu rożnego celnym strzałem głową zdobył Krzysztof Basiński. Do przerwy padł jeszcze tylko jeden gol. Zdobył go Maziarz. Po zmianie stron worek z bramkami rozwiązał się na dobre. Gospodarze zdołali pokonać Krzysztofa Błaszczaka już przy stanie 0:5. Rezultat, tej w sumie jednostronnej potyczki, ustalił Paweł Czuba.
Drużyna po raz kolejny w tym sezonie potwierdziła swój spory potencjał. Chcemy wygrywać każdy kolejny mecz i być jak najwyżej w ligowej tabeli – przyznał po spotkaniu w Krzczonowie prezes LKS Trawniki Mirosław Polesiński.
KRZCZONOVIA KRZCZONÓW – LKS TRAWNIKI 1:6 (0:2)
Bramki: Krzysztof Basiński 2, Paweł Czuba 2, Kamil Maziarz, Marcin Kubicki.
LKS Trawniki: Krzysztof Błaszczak, Paweł Czuba, Grzegorz Bancerz, Grzegorz Limek, Krzysztof Stasiak, Szymon Bancerz (60′ Tomasz Zieliński), Kamil Maziarz, Krzysztof Basiński, Paweł Bors (46′ Konrad Kuśmierzak), Marcin Kubicki, Radosław Młynarski (80′ Andrzej Bastrzyk).