Zapraszamy kibiców piłki nożnej do obserwowania weekendowych meczów ligowych drużyn z terenu powiatu świdnickiego. Terminarz od III ligi do B klasy, ale nie zapominamy też o meczach drużyn młodzieżowych!!! Aktualną sytuację w tabelach wszystkich lig prowadzonych przez Lubelski Związek Piłki Nożnej można znaleźć na http://www.lzpn.pl/index.php/rozgrywki/tabele

piłka no kalendarzyka imprez na weekend

III LIGA – XV KOLEJKA

sobota 24 października godz. 13.00 AVIA ŚWIDNIK – Tomasovia Tomaszów Lubelski

KLASA OKRĘGOWA – XII KOLEJKA

sobota 24 października godz. 14.00 PIASKOVIA PIASKI – Perła Borzechów

sobota 24 października godz. 15.30 KS Dąbrowica – LKS WIERZCHOWISKA

A KLASA GRUPA III – XI KOLEJKA

niedziela 25 października godz. 11.00 Mila Turka – OLEŚNIA OLEŚNIKI

niedziela 25 października godz. 12.00 HURAGAN SIOSTRZYTÓW – VICTORIA RYBCZEWICE

logo Perła Mełgiew

B KLASA GRUPA II – IX KOLEJKA

niedziela 25 października godz. 11.00 LKS BISKUPICE – KS Bronowice Lublin

niedziela 25 października godz. 11.00 LKS TRAWNIKI – Widok Lublin

niedziela 25 października godz. 14.00 PERŁA PROGRES MEŁGIEW – VIR DOROHUCZA

Na boisku Świdniczanki w Świdniku Dużym.

III LIGA KOBIET GRUPA POŁUDNIOWA – IX KOLEJKA

niedziela 25 października godz. 13.00 LKS WIERZCHOWISKA – Poraj Kraczewice

I LIGA WOJEWÓDZKA JUNIORÓW STARSZYCH – XIII KOLEJKA

sobota 24 października godz. 10.00 Górnik Łęczna – AVIA ŚWIDNIK

II LIGA WOJEWÓDZKA JUNIORÓW MŁODSZYCH – IX KOLEJKA

niedziela 25 października godz. 11.00 AVIA ŚWIDNIK – Motor II Lublin

LUBELSKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH GRUPA III – IX KOLEJKA

niedziela 25 października godz. 14.00 LKS TRAWNIKI – Rohland Tuszów

niedziela 25 października godz. 14.15 HURAGAN SIOSTRZYTÓW – Tajfun Ostrów Lubelski

LIGA WOJEWÓDZKA TRAMPKARZY STARSZYCH – XIII KOLEJKA

niedziela 25 października godz. 13.30 AVIA ŚWIDNIK – AP TOP Biała Podlaska

LUBELSKA LIGA TRAMPKARZY STARSZYCH GRUPA I – VIII KOLEJKA

niedziela 25 października godz. 15.00 Sygnał Chodel – PIASKOVIA PIASKI

logo Avia

LUBELSKA LIGA TRAMPKARZY MŁODSZYCH GRUPA I – IX KOLEJKA

sobota 24 października godz. 11.30 Stal Poniatowa – AVIA ŚWIDNIK

LIGA WOJEWÓDZKA MŁODZIKÓW STARSZYCH – XIII KOLEJKA

sobota 24 października godz. 11.00 Tomasovia Tomaszów Lubelski – AVIA ŚWIDNIK

LIGA WOJEWÓDZKA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH – XIII KOLEJKA

sobota 24 października godz. 12.30 Tomasovia Tomaszów Lubelski – AVIA ŚWIDNIK

LUBELSKA LIGA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH GRUPA II – IX KOLEJKA

Mecz rozegrany awansem we środę 21 października: PIASKOVIA PIASKI – AVIA ŚWIDNIK 2:10

A KLASA CHEŁM – X KOLEJKA

niedziela 25 października godz. 12.00 MKS SIEDLISKA – Astra Leśniowice

Na boisku Frassati w Fajsławicach.

Zebrał: JacK

Jacek KosierbSPORTAvia Świdnik,Huragan Siosytrzytów,LKS Biskupice,LKS Trawniki,lks wierzchowiska,MKS Siedliska,Oleśnia Oleśniki,Perła Mełgiew,Piaskovia Piaski,piłka nożna,powiat świdnicki,Victoria Rybczewice,Vir Dorohucza
Zapraszamy kibiców piłki nożnej do obserwowania weekendowych meczów ligowych drużyn z terenu powiatu świdnickiego. Terminarz od III ligi do B klasy, ale nie zapominamy też o meczach drużyn młodzieżowych!!! Aktualną sytuację w tabelach wszystkich lig prowadzonych przez Lubelski Związek Piłki Nożnej można znaleźć na http://www.lzpn.pl/index.php/rozgrywki/tabele III LIGA – XV KOLEJKA sobota 24...