Zapraszamy kibiców piłki nożnej do obserwowania weekendowych meczów ligowych drużyn z terenu powiatu świdnickiego. Terminarz od III ligi do B klasy, ale nie zapominamy też o meczach drużyn młodzieżowych!!! Aktualną sytuację w tabelach wszystkich lig prowadzonych przez Lubelski Związek Piłki Nożnej można znaleźć na http://www.lzpn.pl/index.php/rozgrywki/tabele

piłka no kalendarzyka imprez na weekend

III LIGA – XII KOLEJKA

sobota 3 października godz. 15.00 Resovia Rzeszów – AVIA ŚWIDNIK

KLASA OKRĘGOWA – IX KOLEJKA

sobota 3 października godz. 12.00 LKS WIERZCHOWISKA – PIASKOVIA PIASKI

A KLASA GRUPA III – VIII KOLEJKA

niedziela 4 października godz. 13.00 VICTORIA RYBCZEWICE – LKS Skrobów

niedziela 4 października godz. 15.00 OLEŚNIA OLEŚNIKI – KS Nasutów

niedziela 4 października godz. 15.00 GKS Niedźwiada – HURAGAN SIOSTRZYTÓW

logo LKS Biskupice

B KLASA GRUPA II – VI KOLEJKA

sobota 3 października godz. 11.00 Krzczonovia Krzczonów – LKS TRAWNIKI

niedziela 4 października godz. 11.00 LKS BISKUPICE – PERŁA PROGRES MEŁGIEW

niedziela 4 października godz. 11.00 VIR DOROHUCZA – Sprint Wierzchowiska

III LIGA KOBIET GRUPA POŁUDNIOWA – VI KOLEJKA

niedziela 4 października godz. 11.00 LKS WIERZCHOWISKA – Motor Lublin

I LIGA WOJEWÓDZKA JUNIORÓW STARSZYCH – X KOLEJKA

niedziela 4 października godz. 11.00 AVIA ŚWIDNIK – Orlęta Łuków

II LIGA WOJEWÓDZKA JUNIORÓW MŁODSZYCH – VI KOLEJKA

sobota 3 października godz. 15.00 Gaudium Zamość – AVIA ŚWIDNIK

LUBELSKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH GRUPA III – VI KOLEJKA

sobota 3 października godz. 11.00 Hetman Żółkiewka – LKS TRAWNIKI

sobota 3 października godz. 14.00 GKS Niedźwiada – HURAGAN SIOSTRZYTÓW

niedziela 4 października godz. 12.45 Tur Milejów – OLEŚNIA OLEŚNIKI

logo Avia

LIGA WOJEWÓDZKA TRAMPKARZY STARSZYCH – X KOLEJKA

niedziela 4 października godz. 13.30 AVIA ŚWIDNIK – Widok Lublin

LUBELSKA LIGA TRAMPKARZY STARSZYCH GRUPA I – V KOLEJKA

sobota 3 października godz. 11.00 PIASKOVIA PIASKI – Avenir Jabłonna

LUBELSKA LIGA TRAMPKARZY MŁODSZYCH GRUPA I – VI KOLEJKA

sobota 3 października godz. 11.00 AVIA ŚWIDNIK – Heksa Niedrzwica Duża

LIGA WOJEWÓDZKA MŁODZIKÓW STARSZYCH – X KOLEJKA

sobota 3 października godz. 13.00 AVIA ŚWIDNIK – Huragan Międzyrzec Podlaski

LIGA WOJEWÓDZKA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH – X KOLEJKA

sobota 3 października godz. 14.30 AVIA ŚWIDNIK – Huragan Międzyrzec Podlaski

LUBELSKA LIGA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH GRUPA II – VI KOLEJKA

niedziela 4 października godz. 14.00 Vrotcovia Lublin – PIASKOVIA PIASKI

niedziela 4 października godz. 15.30 AVIA ŚWIDNIK – Górnik II Łęczna

logo Victoria Rybczewice

LUBELSKA LIGA ORLIKÓW MŁODSZYCH GRUPA I – I TURNIEJ II RUNDY

STADION PRZY UL. LESZCZYŃSKIEGO W LUBLINIE

niedziela 4 października godz. 14.00, udział biorą: VICTORIA RYBCZEWICE, AVIA ŚWIDNIK, Lublinianka, Górnik Łęczna, Akademia Paderewski Lublin i BKS Lublin.

LUBELSKA LIGA ORLIKÓW STARSZYCH GRUPA III – I TURNIEJ II RUNDY

BOISKO ORLIK PRZY UL. CZWARTAKÓW W LUBLINIE

sobota 3 października godz. 10.00, udział biorą: LKS WIERZCHOWISKA, Widok Lublin, BKS Lublin, Motor II Lublin i Błękit Cyców.

A KLASA CHEŁM – VII KOLEJKA

sobota 3 października godz. 15.00 Orzeł Srebrzyszcze – MKS SIEDLISKA

Zebrał: JacK

Jacek KosierbSPORTAvia Świdnik,Huragan Siostrzytów,LKS Biskupice,LKS Trawniki,lks wierzchowiska,MKS Siedliska,Oleśnia Oleśniki,Perła Mełgiew,Piaskovia Piaski,piłka nożna,powiat świdnicki,Victoria Rybczewice,Vir Dorohucza
Zapraszamy kibiców piłki nożnej do obserwowania weekendowych meczów ligowych drużyn z terenu powiatu świdnickiego. Terminarz od III ligi do B klasy, ale nie zapominamy też o meczach drużyn młodzieżowych!!! Aktualną sytuację w tabelach wszystkich lig prowadzonych przez Lubelski Związek Piłki Nożnej można znaleźć na http://www.lzpn.pl/index.php/rozgrywki/tabele III LIGA – XII KOLEJKA sobota 3...