Zapraszamy kibiców piłki nożnej do obserwowania weekendowych meczów ligowych drużyn z terenu powiatu świdnickiego. Terminarz od III ligi do B klasy, ale nie zapominamy też o meczach drużyn młodzieżowych!!! Aktualną sytuację w tabelach wszystkich lig prowadzonych przez Lubelski Związek Piłki Nożnej można znaleźć na http://www.lzpn.pl/index.php/rozgrywki/tabele

piłka no kalendarzyka imprez na weekend

III LIGA – XIII KOLEJKA

Mecz Motor Lublin – AVIA ŚWIDNIK został przełożony na sobotę 21 listopada br. na godz. 13.00

KLASA OKRĘGOWA – X KOLEJKA

sobota 10 października godz. 13.00 PIASKOVIA PIASKI – Orły Kazimierz Dolny

niedziela 11 października godz. 14.00 Tęcza Bełżyce – LKS WIERZCHOWISKA

logo Victoria Rybczewice

A KLASA GRUPA III – IX KOLEJKA

niedziela 11 października godz. 13.00 KS Nasutów – VICTORIA RYBCZEWICE

niedziela 11 października godz. 14.30 HURAGAN SIOSTRZYTÓW – GKS Abramów

niedziela 11 października godz. 15.00 Kadet Lisów – OLEŚNIA OLEŚNIKI

B KLASA GRUPA II – VII KOLEJKA

niedziela 11 października godz. 15.00 LKS TRAWNIKI – LKS BISKUPICE

niedziela 11 października godz. 15.00 PERŁA PROGRES MEŁGIEW – KS Bronowice Lublin

niedziela 11 października godz. 15.00 Roztocze Batorz – VIR DOROHUCZA

III LIGA KOBIET GRUPA POŁUDNIOWA – VII KOLEJKA

niedziela 11 października godz. 14.00 LKS WIERZCHOWISKA – Orkan Bełżec

I LIGA WOJEWÓDZKA JUNIORÓW STARSZYCH – XII KOLEJKA

sobota 10 października godz. 11.00 Orlęta Radzyń Podlaski – AVIA ŚWIDNIK

LUBELSKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH GRUPA III – VII KOLEJKA

niedziela 11 października godz. 12.00 LKS TRAWNIKI – Tur Milejów

sobota 10 października godz. 14.00 OLEŚNIA OLEŚNIKI – Tajfun Ostrów Lubelski

logo Avia

LIGA WOJEWÓDZKA TRAMPKARZY STARSZYCH – XI KOLEJKA

sobota 10 października godz. 10.00 Górnik Łęczna – AVIA ŚWIDNIK

LUBELSKA LIGA TRAMPKARZY STARSZYCH GRUPA I – VI KOLEJKA

sobota 10 października godz. 13.00 Tęcza Kraśnik – PIASKOVIA PIASKI

LUBELSKA LIGA TRAMPKARZY MŁODSZYCH GRUPA I – VII KOLEJKA

niedziela 11 października godz. 11.00 Stok Zakrzówek – AVIA ŚWIDNIK

LIGA WOJEWÓDZKA MŁODZIKÓW STARSZYCH – XI KOLEJKA

sobota 10 października godz. 11.30 Motor Lublin – AVIA ŚWIDNIK

LIGA WOJEWÓDZKA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH – XI KOLEJKA

sobota 10 października godz. 13.00 Motor Lublin – AVIA ŚWIDNIK

LUBELSKA LIGA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH GRUPA II – VII KOLEJKA

sobota 10 października godz. 11.00 PIASKOVIA PIASKI – Tajfun Ostrów Lubelski

sobota 10 października godz. 16.00 Sygnał II Lublin – AVIA ŚWIDNIK

LUBELSKA LIGA ORLIKÓW MŁODSZYCH GRUPA I – II TURNIEJ II RUNDY

BOISKO PRZY UL. BALLADYNY W LUBLINIE

sobota 10 października godz. 13.00 z udziałem: VICTORIA RYBCZEWICE, AVIA ŚWIDNIK, Lublinianka, Górnik Łęczna, Akademia Paderewski Lublin i BKS Lublin.

logo MKS Siedliska

LUBELSKA LIGA ORLIKÓW STARSZYCH GRUPA III – II TURNIEJ II RUNDY

BOISKO ORLIK PRZY UL. RYCERSKIEJ W LUBLINIE

sobota 10 października godz. 12.00 z udziałem: LKS WIERZCHOWISKA, Widok Lublin, BKS Lublin, Motor II Lublin i Błękit Cyców.

A KLASA CHEŁM – VIII KOLEJKA

niedziela 11 października godz. 12.00 MKS SIEDLISKA – Bug Hanna

Zebrał: JacK

Jacek KosierbSPORTAvia Świdnik,Huragan Siostrzytów,LKS Biskupice,LKS Trawniki,lks wierzchowiska,MKS Siedliska,Oleśnia Oleśniki,Perła Mełgiew,Piaskovia Piaski,piłka nożna,powiat świdnicki,Victoria Rybczewice,Vir Dorohucza
Zapraszamy kibiców piłki nożnej do obserwowania weekendowych meczów ligowych drużyn z terenu powiatu świdnickiego. Terminarz od III ligi do B klasy, ale nie zapominamy też o meczach drużyn młodzieżowych!!! Aktualną sytuację w tabelach wszystkich lig prowadzonych przez Lubelski Związek Piłki Nożnej można znaleźć na http://www.lzpn.pl/index.php/rozgrywki/tabele III LIGA – XIII KOLEJKA Mecz Motor...