Zapraszamy kibiców piłki nożnej do obserwowania weekendowych meczów ligowych drużyn z terenu powiatu świdnickiego. Terminarz od III ligi do B klasy, ale nie zapominamy też o meczach drużyn młodzieżowych!!! Aktualną sytuację w tabelach wszystkich lig prowadzonych przez Lubelski Związek Piłki Nożnej można znaleźć na http://www.lzpn.pl/index.php/rozgrywki/tabele

piłka no kalendarzyka imprez na weekend

III LIGA – XIV KOLEJKA

sobota 17 października godz. 13.00 Karpaty Krosno – AVIA ŚWIDNIK

KLASA OKRĘGOWA – XI KOLEJKA

sobota 17 października godz. 14.00 LKS WIERZCHOWISKA – Unia Wilkołaz

niedziela 18 października godz. 14.00 MKS Ryki – PIASKOVIA PIASKI

logo Huragan siostrzytów

A KLASA GRUPA III – X KOLEJKA

sobota 17 października godz. 15.00 VICTORIA RYBCZEWICE – Kadet Lisów

niedziela 18 października godz. 14.00 OLEŚNIA OLEŚNIKI – HURAGAN SIOSTRZYTÓW

B KLASA GRUPA II – VIII KOLEJKA

niedziela 18 października godz. 15.00 Krzczonovia Krzczonów – LKS BISKUPICE

niedziela 18 października godz. 15.00 KS Bronowice – LKS TRAWNIKI

niedziela 18 października godz. 15.00 VIR DOROHUCZA – Perła Rudnik

niedziela 18 października godz. 15.45 Widok Lublin – PERŁA PROGRES MEŁGIEW

III LIGA KOBIET GRUPA POŁUDNIOWA – VIII KOLEJKA

niedziela 18 października godz. 12.00 Kinga Krasnystaw – LKS WIERZCHOWISKA

logo Avia

I LIGA WOJEWÓDZKA JUNIORÓW STARSZYCH – XII KOLEJKA

niedziela 18 października godz. 11.00 AVIA ŚWIDNIK – Wisła Puławy

II LIGA WOJEWÓDZKA JUNIORÓW MŁODSZYCH – VIII KOLEJKA

niedziela 18 października godz. 11.00 Gryf Gmina Zamość – AVIA ŚWIDNIK

LUBELSKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH GRUPA III – VIII KOLEJKA

sobota 17 października godz. 14.00 Tajfun Ostrów Lubelski – LKS TRAWNIKI

sobota 17 października godz. 14.00 Rohland Tuszów – OLEŚNIA OLEŚNIKI

niedziela 18 października godz. 12.45 Tur Milejów – HURAGAN SIOSTRZYTÓW

LIGA WOJEWÓDZKA TRAMPKARZY STARSZYCH – XII KOLEJKA

sobota 17 października godz. 11.00 Lublinianka Lublin – AVIA ŚWIDNIK

logo Piaskovia

LUBELSKA LIGA TRAMPKARZY STARSZYCH GRUPA I – VIII KOLEJKA

Rozegrany awansem we czwartek 15 października o godz. 15.30 PIASKOVIA PIASKI – Wisła Annpol 0:4

LUBELSKA LIGA TRAMPKARZY MŁODSZYCH GRUPA I – VIII KOLEJKA

sobota 17 października godz. 11.00 AVIA ŚWIDNIK – Granit Bychawa

LIGA WOJEWÓDZKA MŁODZIKÓW STARSZYCH – XII KOLEJKA

niedziela 18 października godz. 13.30 AVIA ŚWIDNIK – Puławiak Puławy

LIGA WOJEWÓDZKA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH – XII KOLEJKA

niedziela 18 października godz. 15.00 AVIA ŚWIDNIK – Puławiak Puławy

LUBELSKA LIGA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH GRUPA II – VIII KOLEJKA

sobota 17 października godz. 13.30 AVIA ŚWIDNIK – UKS Dys

niedziela 18 października godz. 11.00 Sygnał II Lublin – PIASKOVIA PIASKI

logo Victoria Rybczewice

LUBELSKA LIGA ORLIKÓW MŁODSZYCH GRUPA I – III TURNIEJ II RUNDY

BOISKO PRZY UL. POGODNEJ W LUBLINIE

sobota 17 października godz. 10.00 z udziałem: VICTORIA RYBCZEWICE, AVIA ŚWIDNIK, Lublinianka, Górnik Łęczna, Akademia Paderewski Lublin i BKS Lublin.

LUBELSKA LIGA ORLIKÓW STARSZYCH GRUPA III – III TURNIEJ II RUNDY

BOISKO ORLIK W CYCOWIE

sobota 17 października godz. 13.00 z udziałem: LKS WIERZCHOWISKA, Widok Lublin, BKS Lublin, Motor II Lublin i Błękit Cyców.

A KLASA CHEŁM – IX KOLEJKA

niedziela 18 października godz. 15.00 Agros Suchawa – MKS SIEDLISKA

Zebrał: JacK

Jacek KosierbSPORTAvia Świdnik,Huragan Siostrzytów,LKS Biskupice,LKS Trawniki,lks wierzchowiska,MKS Siedliska,Oleśnia Oleśniki,Perła Mełgiew,Piaskovia Piaski,piłka nożna,Victoria Rybczewice,Vir Dorohucza
Zapraszamy kibiców piłki nożnej do obserwowania weekendowych meczów ligowych drużyn z terenu powiatu świdnickiego. Terminarz od III ligi do B klasy, ale nie zapominamy też o meczach drużyn młodzieżowych!!! Aktualną sytuację w tabelach wszystkich lig prowadzonych przez Lubelski Związek Piłki Nożnej można znaleźć na http://www.lzpn.pl/index.php/rozgrywki/tabele III LIGA – XIV KOLEJKA sobota 17...