AVIA LEPSZA NAWET OD BARCELONY!!!

W ostatniej kolejce Dziecięcej Halowej Ligi Mistrzów młodzi piłkarze Avii z rocznika 2007, występujący jako Arsenal, pokonali Barcelonę (Motor Lublin) 1:0! Zwycięską bramkę dla drużyny prowadzonej przez trenera Jacka Czerniakowskiego zdobył Jakub Lenard.
DHLM_
Skład Avii: Igor Śliwa (bardzo dobry występ w bramce!), Bartłomiej Karłowicz, Bartłomiej Duda, Piotr Woźniak, Krystian i Kacper Madyjewscy, Jakub Lenard, Daniele Brili, Maciej Zdun, Hubert Chyliński, Paweł Besztak, Igor Rymarz, Radek Grzegorczyk i Kacper Misiak.
tabela DHLM
Nasza drużyna po rundzie zasadniczej zajęła trzecie miejsce w swojej grupie. W drabince finałowej rozgrywek świdniczanie będą rozstawieni z nr 3. Runda finałowa zostanie rozegrana systemem pucharowym, a odbędzie się w niedzielę 20 grudnia br. Więcej na temat rozgrywek na https://web.facebook.com/Dzieci%C4%99ca-Halowa-Liga-Mistrz%C3%B3w-457202077676097/?fref=ts
W najbliższą sobotę 5 grudnia „Orły Czerniakowskiego” zagrają na turnieju halowym w Chełmie. Avia wystawi tam dwie drużyny.