Dziś i jutro na stadionie przy ul. Sportowej w Świdniku odbędzie się konsultacja szkoleniowa kandydatów do gry w reprezentacji Lubelskiego Związku Piłki Nożnej z rocznika 2003. W 21-osobowej grupie zawodników m.in. z Krasnegostawu, Puław, Chełma, Kraśnika, Łukowa, Białej Podlaskiej, Zamościa, Radzynia Podlaskiego i Tomaszowa Lubelskiego, znaleźli się dwaj reprezentanci świdnickiej Avii: bramkarz Jan Klimczak i pomocnik Oliwier Świąder. Zawodnicy na co dzień grają w drużynie młodzików starszych, prowadzonej przez trenera Grzegorz Martyniuka.

KADROWICZE

Dziś o godz. 17, na boisku świdnickiego stadionu (sztuczna nawierzchnia), kandydaci do kadry LZPN rozegrają mecz sparingowy z Avią Świdnik (rocznik 2003) występującą w Lidze Wojewódzkiej. Wyłoniona podczas dwudniowych konsultacji kadra LZPN, prowadzona przez trenera Krzysztofa Gralewskiego, będzie się przygotowywać do rozgrywek o Puchar Prezesa Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej. Trzymamy kciuki za naszych młodych futbolistów!!!

JacK

foto: www.facebook.com

Jacek KosierbSPORTJan Klimczak,kadra LZPN,Oliwier Świąder,piłka nożna
Dziś i jutro na stadionie przy ul. Sportowej w Świdniku odbędzie się konsultacja szkoleniowa kandydatów do gry w reprezentacji Lubelskiego Związku Piłki Nożnej z rocznika 2003. W 21-osobowej grupie zawodników m.in. z Krasnegostawu, Puław, Chełma, Kraśnika, Łukowa, Białej Podlaskiej, Zamościa, Radzynia Podlaskiego i Tomaszowa Lubelskiego, znaleźli się dwaj reprezentanci...