Świdniczanin Karol Serwin, zawodnik Klubu Motorowego Champion, został jednym z 25 kandydatów w Plebiscycie Kuriera Lubelskiego na Najlepszych i Najpopularniejszych Sportowców Województwa Lubelskiego za rok 2015.

SERWIN

Serwin to utytułowany zawodnik uprawiający trial rowerowy, mający na swoim koncie trzynaście tytułów mistrza Polski w kategorii elita. W kończącym się roku zajął ósme miejsce na mistrzostwach Europy rozegranych we Włoszech, gdzie był bardzo blisko wejścia do finałowej rozgrywki. Ponadto w klasyfikacji generalnej tegorocznego Pucharu Świata zajął dziesiątą lokatę.

Głosowanie w plebiscycie rozpocznie się w poniedziałek 30 listopada. Wyniki zostaną oficjalnie ogłoszone podczas uroczystej Wojewódzkiej Gali Mistrzów Sportu, która będzie miała miejsce w piątek 8 stycznia przyszłego roku.

JacK

foto: www.facebook.com

Jacek KosierbSPORTKarol Serwin,plebiscyt,trial rowerowy
Świdniczanin Karol Serwin, zawodnik Klubu Motorowego Champion, został jednym z 25 kandydatów w Plebiscycie Kuriera Lubelskiego na Najlepszych i Najpopularniejszych Sportowców Województwa Lubelskiego za rok 2015. Serwin to utytułowany zawodnik uprawiający trial rowerowy, mający na swoim koncie trzynaście tytułów mistrza Polski w kategorii elita. W kończącym się roku zajął ósme...