W hali sportowej im. Polskich Olimpijczyków przy Zespole Szkół w Piaskach odbyły się indywidualne zawody tenisa stołowego w ramach „Licealiady” zorganizowane przez Miejsko–Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Świdniku. Zawodnicy z miejsc I-V otrzymali pamiątkowe medale oraz dyplomy.

logo MP SZS Świdnik

Wyniki rywalizacji indywidualnej dziewcząt

I miejsce – Bednarczyk Katarzyna (PCEZ w Świdniku)

II miejsce – Strug Anita (ZS nr 1 w Świdniku)

III miejsce – Paruzel Monika (II LO w Świdniku)

IV miejsce – Wójcik Adrianna (I LO w Świdniku)

V miejsce – Namun Sukhbat (I LO w Świdniku)

VI miejsce – Sygara Paulina (ZS nr 1 w Świdniku)

7 – 8 miejsce
Kozieł Kamila (ZS Piaski)

Bodzak Magdalena (ZS nr 1 Świdnik)

9 – 12 miejsce

Michałowska Weronika (ZS Piaski)

Lipa Kamila (ZS Piaski)

Rura Magdalena (ZS Trawniki)

Kuśmierzak Magdalena (ZS Piaski)

13 – 16 miejsce

Parada Natalia (I LO Świdnik)

Kaszczuk Izabela (ZS nr 1 Świdnik)

17 – 24 miejsce

Kruczek Monika (PCEZ Świdnik)

Stasiak Natalia (ZS Trawniki)

Rabczyńska Marta (I LO Świdnik)

Sawulska Klaudia (PCEZ Świdnik)

Czerwińska Sandra (PCEZ Świdnik)

Pizoń Aleksandra (II LO Świdnik)

Klasyfikacja szkół w rywalizacji indywidualnej dziewcząt

I miejsce – Zespół Szkół nr 1 w Świdniku (opiekun Danuta Dudzińska)

II miejsce – Zespół Szkół w Piaskach (opiekun Małgorzata Śniadowska–Siwek)

III miejsce – I Liceum Ogólnokształcące w Świdniku (opiekun Dariusz Sawicki)

IV miejsce – Powiatowe Centrum Edukacji Zawodowej w Świdniku (opiekun Dariusz Sawicki)

V miejsce – II Liceum Ogólnokształcące w Świdniku (opiekun Agnieszka Kowalska)

VI miejsce – Zespół Szkół w Trawnikach (opiekun Magdalena Lipowska)

Wyniki rywalizacji indywidualnej chłopców

I miejsce – Winiarski Kamil (ZS w Piaskach)

II miejsce – Garamaj Seweryn (ZS w Piaskach)

III miejsce – Korzębski Patryk (ZS w Piaskach)

IV miejsce – Mazurek Krystian (ZS w Trawnikach)

V miejsce – Kulisz Patryk (PCEZ w Świdniku)

VI miejsce – Solpa Rafał (ZS nr 1 w Świdniku)

7 – 8 miejsce

Zarajczyk Adrian (ZS Piaski)

Kochalski Jakub (ZS Piaski)

9 – 12 miejsce

Czuba Adrian (PCEZ Świdnik)

Szponar Dominik (II LO Świdnik)

Pawlak Piotr (II LO Świdnik)

Jabłoński Kornel (PCEZ Świdnik)

13 – 16 miejsce

Feret Rafał (ZS nr 1 Świdnik)

Szabała Krystian (ZS Trawniki)

Stępień Dominik (II LO Świdnik)

Rymarz Adrian (I LO Świdnik)

17 – 24 miejsce

Tomaszewicz Aleksander (PCEZ Świdnik)

Bednarczuk Rafał (I LO Świdnik)

Piłat Kamil (PCEZ Świdnik)

25 – 32 miejsce

Zdunek Kacper (I LO Świdnik)

Wójcik Maciej (I LO Świdnik)

Klasyfikacja szkół w rywalizacji indywidualnej chłopców

I miejsce – Zespół Szkół w Piaskach (opiekun Małgorzata Śniadowska-Siwek)

II miejsce – Powiatowe Centrum Edukacji Zawodowej w Świdniku (opiekun Dariusz Sawicki)

III miejsce – II Liceum Ogólnokształcące w Świdniku (opiekun Agnieszka Kowalska)

IV miejsce – Zespół Szkół w Trawnikach (opiekun Magdalena Lipowska)

V miejsce – Zespół Szkół nr 1 w Świdniku (opiekun Danuta Dudzińska)

VI miejsce – I Liceum Ogólnokształcące w Świdniku (opiekun Dariusz Sawicki)

JacK

Jacek KosierbSPORTM-P SZS w Świdniku,tenis stołowy
W hali sportowej im. Polskich Olimpijczyków przy Zespole Szkół w Piaskach odbyły się indywidualne zawody tenisa stołowego w ramach „Licealiady” zorganizowane przez Miejsko–Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Świdniku. Zawodnicy z miejsc I-V otrzymali pamiątkowe medale oraz dyplomy. Wyniki rywalizacji indywidualnej dziewcząt I miejsce – Bednarczyk Katarzyna (PCEZ w Świdniku) II miejsce –...