Tenisiści stołowi Ludowego Klubu Sportowego z Wierzchowisk, którzy rywalizują w Lubelskiej Lidze Tenisa Stołowego Amatorów doznali drugiej porażki w sezonie 2015/2016. W siódmej serii spotkań nasi pingpongiści zmierzyli się z liderem tabeli I ligi – Roberto Music Team, przegrywając po zaciętej walce 4:6.

pingpong liga logo

Wierzchowiska napędziły sporo strachu faworyzowanym zawodnikom z Roberto Music Team. Po sześciu grach singlowych oraz deblu przodownik tabeli prowadził tylko 4:3. Nasi tenisiści byli bardzo blisko urwania przynajmniej jednego punkty. Decydujące znaczenie dla losów końcowego wyniku miała przegrana 2:3 Grzegorza Mojka w przedostatnim pojedynku.

Poniżej wyniki gier singlowych oraz debla.

ROBERTO MUSIC TEAM – LKS WIERZCHOWISKA 6:4

1. Robert Grabczak – Grzegorz Mojek 1:3

2. Tomasz Słomka – Jarosław Gładysz 3:0

3. Robert Bielecki – Dariusz Gustaw 3:0

4. debel Bielecki/Słomka – debel Gładysz/Mojek 3:2

5. Tomasz Słomka – Grzegorz Mojek 3:0

6. Robert Grabczak – Dariusz Gustaw 1:3

7. Robert Bielecki – Jarosław Gładysz 1:3

8. Tomasz Słomka – Dariusz Gustaw 3:0

9. Robert Bielecki – Grzegorz Mojek 3:2

10. Robert Grabczak – Jarosław Gładysz 0:3

tabela tenis

W VIII ligowej kolejce tenisiści stołowi LKS Wierzchowiska w piątek 4 grudnia br. w lubelskiej hali MOSiR zagrają z Malinexem.

JacK

Jacek KosierbSPORTlks wierzchowiska,tenis stołowy
Tenisiści stołowi Ludowego Klubu Sportowego z Wierzchowisk, którzy rywalizują w Lubelskiej Lidze Tenisa Stołowego Amatorów doznali drugiej porażki w sezonie 2015/2016. W siódmej serii spotkań nasi pingpongiści zmierzyli się z liderem tabeli I ligi – Roberto Music Team, przegrywając po zaciętej walce 4:6. Wierzchowiska napędziły sporo strachu faworyzowanym zawodnikom z...