Na inaugurację Powiatowej Amatorskiej Ligi w halowej piłce nożnej pięcioosobowej sezonu 2015/2016 zmierzyli się dwaj beniaminkowie II ligi. Dokładnie w 132 sekundzie meczu prowadzenie dla Hydrocentum ładnym uderzeniem z lewej strony boiska zdobył ŁUKASZ RÓŻYCKI (na zdjęciu). Piłka górą w długi róg wpadła do bramki Soft Bait Systems. Strzelec otrzymał tytuł FIGHTERA KOLEJKI. Nagrodą dla Niego będzie także piłka SELECT ufundowana przez firmę ALL PROMOTE Pana Marcina Czubaka! Oficjalne wręczenie nastąpi o godz. 14 przed sobotnim meczem Hydrocentrum z Kos-Wit 1997.

Różycki

* Co czuje strzelec pierwszej bramki w nowym sezonie?

– Czuję niedosyt bo przegraliśmy to spotkanie 3:4…

* Zdobyłeś aż trzy gole w tym meczu, ale drużynie nie udało się wywalczyć punktów na inaugurację…

– To zły początek sezonu dla nas. Byliśmy mało konsekwentni w obronie co odzwierciedla wynik. Jak widać, nie wystarczy strzelać, aby wygrać.

* Powróciłeś do halówki po 5 latach przerwy…

– Szczerze to koledzy mnie namówili po powrotu. Zaczęło się od spontanicznego wspólnego grania na orliku. Koledzy coś tam wspominali jeszcze w lecie o drużynie na halówkę, ale nie brałem tego na poważnie. Okazało się, że kierownicy drużyny zrealizowali plan utworzenia zespołu. Pomyślałem – rekreacyjnie pograć w II lidze – czemu nie?

* O co zagra Hydrocentrum w tym sezonie?

– Pewnie niektórzy będą dążyć do awansu, ale ja po prostu chcę sobie pograć…

* Hat-trick to dobry początek w walce o króla strzelców II ligi. Myślisz o zdobyciu tego trofeum?

– Fakt, udał mi się ten mecz. Co będzie dalej pokaże czas. Król strzelców to cenne trofeum, na które trzeba zapracować skutecznością w każdym meczu, a tego w grze amatorskiej czasami brakuje.

All_Promote_szare_tło

* Następny mecz zagracie z Kos-Witem 1997… Jaki wynik obstawiasz?

– Nie znam drużyny. Po pierwszym meczu widzę, że poziom gry nie jest wcale taki niski. Każde kolejne spotkanie będzie ciężką walką. Musimy wygrać!

* Dziękuję za rozmowę i życzę powodzenia w kolejnych meczach!

Rozmawiał: JacK

* * *

All Promote to firma specjalizująca się w dedykowanych kampaniach reklamowych. Mobilne nośniki SilverBoard, kilka tysięcy sprawdzonych miejsc reklamowych na terenie całej Polski oraz sprawne pozyskiwanie lokalizacji dostosowanych do indywidualnych potrzeb Klienta gwarantują precyzyjne dotarcie do zamierzonej grupy docelowej.

All Promote często wspiera inicjatywy sportowe. Jej właściciel Marcin Czubak to zapalony były piłkarz amator, który ze względu na kontuzję niestety sam nie może już uczestniczyć w rywalizacji na boisku, ale bardzo chętnie wspiera takie inicjatywy jak Powiatowa Amatorska Liga w halowej piłce nożnej pięcioosobowej.

www.allpromote.pl

Jacek KosierbSPORT
Na inaugurację Powiatowej Amatorskiej Ligi w halowej piłce nożnej pięcioosobowej sezonu 2015/2016 zmierzyli się dwaj beniaminkowie II ligi. Dokładnie w 132 sekundzie meczu prowadzenie dla Hydrocentum ładnym uderzeniem z lewej strony boiska zdobył ŁUKASZ RÓŻYCKI (na zdjęciu). Piłka górą w długi róg wpadła do bramki Soft Bait Systems. Strzelec...