RELACJA LIVE Z MECZU A KLASY: VICTORIA RYBCZEWICE – LKS SKROBÓW!!!

O godz. 12 na boisku w Rybczewicach rozpoczął się zaległy mecz z VIII kolejki grupy III klasy A, w którym miejscowa drużyna Gminnego Ludowego Klubu Sportowego Victoria podejmuje LKS Skrobów. Zapraszamy na relację LIVE z tego meczu, którego stawką dla gospodarzy – w przypadku ich wygranej – jest fotel wicelidera po pierwszej części sezonu!!!
Victoria
Drużyna Victorii przed rozpoczęciem dzisiejszego meczu z LKS Skrobów. Fot. Tomasz Świetlicki.
GLKS VICTORIA RYBCZEWICE – LKS SKROBÓW 3:2 (1:2)
Bramki:
1:0 15′ Grzegorz Skorek
1:1 20′
1:2 45′
2:2 60′ Grzegorz Skorek
3:2 75′ Grzegorz Skorek
Victoria: Radosław Ignatiuk, Paweł Fijałkowski, Jakub Bomba, Mariusz Skorek, Michał Skorek (46′ Michał Kozak), Łukasz Warda (46′ Mateusz Zawiślak), Paweł Kasak, Dariusz Sawicki, Jarosław Kowalik, Kamil Cieśla (85′ Radosław Potręć), Grzegorz Skorek.
Trener: Grzegorz Osajkowski, kierownik drużyny: Tomasz Świetlicki.
PRZEBIEG MECZU
15′ 1:0!!! GOL!!! Po prostopadłym podaniu Jakuba Bomby sam na sam z bramkarzem znalazł się Grzegorz Skorek i zdobył prowadzenie!!!
20′ 1:1!!! GOL!!! Po faulu Michała Skorka w obrębie pola karnego sędzia podyktował jedenastkę, którą goście zamienili na wyrównanie!!!
22′ Minimalnie niecelnie z woleja uderzał Grzegorz Skorek.
24′ Po rzucie rożnym i główce Pawła Kasak przyjezdni wybili piłkę z linii bramkowej.
31′ Kolejny groźny strzał Grzegorza Skorka.
33′ Paweł Kasak zaatakowany łokciem w polu karnym, ale bez reakcji sędziego…
34′ Paweł Kasak minął z piłką trzech rywali, podał do Dariusza Sawickiego, ale ten w dogodnej sytuacji strzelił w obrońcę.
40′ Kamil Cieśla zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału do pustej bramki i w ostatniej chwili powracający obrońca zdołał go zablokować.
43′ Niecelnie strzelał Paweł Fijałkowski.
45′ 1:2!!! GOL!!! Druga w tym meczu kontra gości, niestety znów zakończona powodzeniem…
46′ dwie zmiany w drużynie Victorii, Mateusz Zawiślak za Łukasza Wardę i Michał Kozak za Michała Skorka
55′ Po akcji lewą stroną boiska Michał Kozak podał do Dariusza Sawickiego, a ten mając przed sobą pustą bramkę trafił nad poprzeczką
57′ Piłkarz Skrobowa strzelał z 5 metrów niecelnie.
60′ 2:2!!! GOL!!! W zamieszaniu podbramkowym po rzucie rożnym najwięcej „zimnej krwi” zachował Grzegorz Skorek!!!
75′ 3:2!!! GOL!!! Grzegorz Skorek!!!
85′ zmiana w drużynie Victorii, za Kamila Cieślę wchodzi Radosław Potręć
90′ Koniec meczu!!! Victoria Rybczewice – LKS Skrobów 3:2!!! Piłkarze trenera Grzegorza Osajkowskiego na półmetku sezonu na pozycji wicelidera tabeli grupy III A klasy!!! Gratulujemy!!!