Zespół Szkół w Piaskach to szkoła, która z sukcesami aplikuje o środki zewnętrzne i realizuje wiele interesujących projektów.

W imieniu dyrektora Zespołu Szkół w Piaskach – Waldemara Szałka, starosty Dariusza Kołodziejczyka oraz wicestarosty Waldemara Białowąsa, zapraszamy do udziału w w konferencji szkoleniowej pt. „Szkoła z Europą w tle – jak realizować projekty w programie Erasmus +”.

Konferencja odbędzie się 27 listopada o godzinie 10:00 w auli Zespołu Szkół w Piaskach, przy ul. Partyzantów 19.

Podczas konferencji zaprezentowane zostaną dobre praktyki we wdrażaniu środków europejskich, szczególnie w zakresie wyjazdów zagranicznych oraz korzyści dla instytucji realizujących projekty w ramach programu Erasmus +. Starosta świdnicki podsumuje zakończony projekt pt.„Praktycznie zakreceni”. Będzie też można zdobyć praktyczne informacje dotyczące pozyskiwania funduszy w ramach programu Erasmus + podczas szkolenia, które poprowadzi przedstawiciel Regionalnego Punktu Konsultacyjno-Informacyjnego programu.

Zapraszamy!

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2015/11/poaski-szkola.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2015/11/poaski-szkola-300x300.jpgredAKTUALNOŚCIEDUKACJASZKOŁA Z EUROPĄ W TLE,Zespół Szkół w Piaskach
Zespół Szkół w Piaskach to szkoła, która z sukcesami aplikuje o środki zewnętrzne i realizuje wiele interesujących projektów. W imieniu dyrektora Zespołu Szkół w Piaskach – Waldemara Szałka, starosty Dariusza Kołodziejczyka oraz wicestarosty Waldemara Białowąsa, zapraszamy do udziału w w konferencji szkoleniowej pt. „Szkoła z Europą w tle – jak...