Dzisiaj, około 07.00 doszło do groźnego incydentu, w rejonie ul. Jana III Sobieskiego. Auto prowadzone przez 40- letnią kobietę, poruszającą się w stronę Lublina wpadło w poślizg i zderzyło się z pojazdem z naprzeciwka.

– Dwa zastępy z JRG w Świdniku uczestniczyły w usuwaniu skutków wypadku z udziałem 2 samochodów osobowych. W wyniku zdarzenia jedna osoba została poszkodowana. Pomocy udzielili jej świdniccy strażacy oraz obecny na miejscu zdarzenia Zespół Ratownictwa Medycznego.- informuje mł. bryg. Piotr Pyszko, z KP PSP w Świdniku.

Na szczęście kierowcy nie odnieśli poważnych obrażeń, trafili jednak na obserwację do szpitala. Policja apeluje o rozwagę i rozsądek za kierownicą, szczególnie podczas zmieniającej się aury.

Red.

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2015/11/straz.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2015/11/straz-300x300.jpgredAKTUALNOŚCIJana III Sobieskiego,poślizg,wypadek
Dzisiaj, około 07.00 doszło do groźnego incydentu, w rejonie ul. Jana III Sobieskiego. Auto prowadzone przez 40- letnią kobietę, poruszającą się w stronę Lublina wpadło w poślizg i zderzyło się z pojazdem z naprzeciwka. - Dwa zastępy z JRG w Świdniku uczestniczyły w usuwaniu skutków wypadku z udziałem 2 samochodów...