Drużyna Ludowego Klubu Sportowego z Wierzchowisk, biorąca udział w rozgrywkach Lubelskiej Ligi Tenisa Stołowego Amatorów, nie wykorzystała kapitalnej okazji do odniesienia kolejnego zwycięstwa. W ramach VI nasi pingpongiści zmierzyli się z drużyną Edbar. Pomimo tego, że wobec stawienia się tylko dwóch zawodników ekipy rywali, Wierzchowiska miały zapewnione wygrane trzy gry singlowe walkowerem, ostatecznie spotkanie zakończyło się tylko remisem 5:5. Przełomowym momentem spotkania była, przy stanie 3:0 w meczu, przegrana naszego debla Gładysz/Mojek 2:3.

pingpong liga logo

Poniżej wyniki gier singlowych i debla według protokołu meczowego.

LKS WIERZCHOWISKA – EDBAR 5:5

1. Grzegorz Mojek –                     3:0 v.o.

2. Sebastian Jasiński – Piotr Kura 3:1

3. Jarosław Gładysz – Paweł Janowski 3:0

4. debel Gładysz/Mojek – debel Janowski/Kura 2:3

5. Sebastian Jasiński –               3:0 v.o.

6. Grzegorz Mojek – Paweł Janowski 1:3

7. Jarosław Gładysz – Piotr Kura 2:3

8. Sebastian Jasiński – Paweł Janowski 0:3

9. Jarosław Gładysz –                  3:0 v.o.

10. Grzegorz Mojek – Piotr Kura 1:3

tabela

W VII kolejce LKS Wierzchowiska zagra z Roberto Music Team, a mecz w lubelskiej hali MOSiR odbędzie się we środę 25 listopada br.

JacK

Jacek KosierbSPORTlks wierzchowiska,tenis stołowy
Drużyna Ludowego Klubu Sportowego z Wierzchowisk, biorąca udział w rozgrywkach Lubelskiej Ligi Tenisa Stołowego Amatorów, nie wykorzystała kapitalnej okazji do odniesienia kolejnego zwycięstwa. W ramach VI nasi pingpongiści zmierzyli się z drużyną Edbar. Pomimo tego, że wobec stawienia się tylko dwóch zawodników ekipy rywali, Wierzchowiska miały zapewnione wygrane trzy...