Za kradzież sklepową na terenie Piask i Chełma będą odpowiadać przed sądem dwaj mieszkańcy Lublina. Jak udowodnili im piaseccy policjanci, 33 i 34-latek w październiku dokonali kradzieży art. spożywczych i chemii gospodarczej o łącznej wartości blisko 2 tys. złotych. Zatrzymani w trakcie przesłuchania przyznali się do winy. Zgodnie z obowiązującym prawem grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

W drugiej połowie października piaseccy policjanci zostali zaalarmowani o kradzieży z jednego z marketów w miejscowości Piaski. Łupem złodziei padły artykuły spożywcze oraz artykuły chemii gospodarczej. Łączna wartość start to kwota blisko 700 złotych. Piaseccy śledczy pracując na ustaleniach własnych wspólnie z policjantami ze Świdnika dotarli do dwóch mieszkańców Lublina.

Zatrzymani 33 i 34-latek zostali przesłuchani. Do udowodnionego im przez funkcjonariuszy zarzutu przyznali się. Jak się okazało na swoim koncie mają również kradzież sklepową na terenie Chełma, gdzie wartość strat to kwota ponad 1 tys. złotych.

Teraz dokumentacja spraw trafi do sądu. Zgodnie z obowiązującym prawem za przestępstwo kradzieży grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

KPP Świdnik

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2015/10/police3-1024x606.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2015/10/police3-300x300.jpgredAKTUALNOŚCIChełm,kradzież,Piaski,sąd
Za kradzież sklepową na terenie Piask i Chełma będą odpowiadać przed sądem dwaj mieszkańcy Lublina. Jak udowodnili im piaseccy policjanci, 33 i 34-latek w październiku dokonali kradzieży art. spożywczych i chemii gospodarczej o łącznej wartości blisko 2 tys. złotych. Zatrzymani w trakcie przesłuchania przyznali się do winy. Zgodnie z...