COTYGODNIOWE CACKA KOSIERBA JACKA – CZĘŚĆ II, CZYLI…

LOGO_CACKA_KOSIERBA_JACKA… halówka z przymrużeniem oka 😉 Dziwne rzeczy działy się w drugiej kolejce halówki… Sędziowie po strzałach zawodników TKKF Świt aż sześć razy wskazywali na środek boiska, a mimo to ekipa Piotrka Gorzkowskiego uległa Sawie 4:5. Sprowokowani ubiegłotygodniowym felietonem oldboje tym razem nie podeszli do tematu minimalistycznie. Wręcz przeciwnie, prześcigali się w zdobyciu jak największej liczby bramek w meczu. Natomiast extraligowcy najwyraźniej umówili się na inną „zabawę”. Jeśli do przerwy był remis to po zmianie stron jedna z ekip koniecznie musiała wygrać. Na odwrót – przy prowadzeniu jednego z zespołów do przerwy zawody musiały się kończyć remisem. Nikt się nie wyłamał!!!