„KANONIERZY” CZERNIAKOWSKIEGO POZA PODIUM

Zakończyły się rozgrywki Dziecięcej Halowej Ligi Mistrzów w piłce nożnej. W roczniku 2007 rywalizowała drużyna Gminno-Powiatowego Towarzystwa Sportowego Avia, prowadzona przez trenera Jacka Czerniakowskiego. W minioną niedzielę odbyła się runda finałowa oraz podsumowanie rozgrywek.
Czerniakowski
Nasza drużyna, występująca pod nazwą „Arsenal Londyn”, po rundzie zasadniczej zajęła trzecie miejsce w swojej grupie. W drabince finałowej rozgrywek świdniczanie byli rozstawieni z nr 3. Runda finałowa została rozegrana systemem pucharowym. Niestety w ćwierćfinale żółto-niebiescy ulegli minimalnie 0:1 drużynie „Chelsea Londyn” (Akademia Piłkarska Champions) i ostatecznie zostali sklasyfikowani na miejscach 5-8.
Skład Avii: Igor Śliwa, Bartłomiej Karłowicz, Bartłomiej Duda, Piotr Woźniak, Krystian i Kacper Madyjewscy, Jakub Lenard, Daniele Brili, Maciej Zdun, Hubert Chyliński, Paweł Besztak, Igor Rymarz, Radek Grzegorczyk oraz Kacper Misiak. Najbardziej wartościowym zawodnikiem w naszej drużynie został uznany Bartłomiej Duda.