W węgrowskiej siedzibie mazowieckiego Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego II LO S.O.S. spotkali się najlepsze zawodniczki i zawodnicy wyłonieni w drodze wojewódzkich eliminacji Turniejów Talentów S.O.S. w lubelskim, podlaskim, warmińsko – mazurskim i mazowieckim województwie. Ta czwarta już impreza była okazją do wyjątkowego spotkania utalentowanych siatkarzy i wytypowania do ogólnopolskiego turnieju 24 najlepszych z najlepszych.

SOS

W klasyfikacji klas III gimnazjum i I liceum ogólnokształcące (chłopcy) drugie miejsce zajął zespół prowadzony przez trenera Dariusza Kuźmę. Ze Świdnika powołanie do kadry regionu wschodniego otrzymał zawodnik Avii Świdnik, obecnie wypożyczony do TPS lublin – Mikołaj Olejnik.

Warto wspomnieć, że w połowie listopada w Świdniku odbył się Wojewódzki Turniej Talentów im. Wiesława Gawłowskiego organizowany przez Siatkarskie Ośrodki Szkolne. Drużyny z kilku miast województwa (Lublin, Świdnik, Biała Podlaska, Chełm, Kraśnik) toczyły wyrównane boje siatkarskie, które miały na celu wyróżnienie spośród zgromadzonych drużyn najlepszych zawodników piłki siatkowej w województwie w poszczególnych kategoriach wiekowych.

JacK

foto: www.facebook.com

Jacek KosierbSPORTDariusz Kuźma,Mikołaj Olejnik,piłka siatkowa
W węgrowskiej siedzibie mazowieckiego Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego II LO S.O.S. spotkali się najlepsze zawodniczki i zawodnicy wyłonieni w drodze wojewódzkich eliminacji Turniejów Talentów S.O.S. w lubelskim, podlaskim, warmińsko - mazurskim i mazowieckim województwie. Ta czwarta już impreza była okazją do wyjątkowego spotkania utalentowanych siatkarzy i wytypowania do ogólnopolskiego turnieju...