Drużyna OSP Minkowice, na co dzień występująca w II lidze Powiatowej Amatorskiej Ligi w halowej piłce nożnej pięcioosobowej, w miniony weekend spróbowała swych sił na arenie ogólnopolskiej. Strażacy z Minkowic wzięli udział w silnie obsadzonym turnieju Heiro Futsal Cup w Rzeszowie. Co prawda w międzynarodowym towarzystwie furory nie zrobili, ale na pewno zebrali cenne doświadczenia, które już niebawem zaprocentują na parkiecie świdnickiej „siódemki”!

OSP Minkowice

Minkowice swój udział w turnieju zakończyły na fazie grupowej notując dwie porażki i remis. Drużyna zanotowała kolejno następujące wyniki: z Partizanem Bardejov (Słowacja) 1:6 (bramka: Marcin Gorczyca), z GEOS Czarni Oleszyce 1:1 (Marcin Gil) i z KS Stobierna 1:10 (Marcin Gil).

OSP Minkowice reprezentowali: Przemysław Zieliński (kapitan i kierownik drużyny), Sebastian Skoczylas, Marcin Gil, Marcin Gorczyca, Paweł Kozak, Dawid Kurkiewicz, Kamil Mosak, Łukasz Mróz, Kamil Ostrowski i Sebastian Wawer.

Wrażenia po tym turnieju są niezapomniane. Poziom gry był bardzo wysoki. Każdej drużynie polecam udział w takich zawodach i spróbowanie swoich sił w tak doborowym towarzystwie – przyznał po powrocie z Rzeszowa kierownik drużyny Przemysław Zieliński.

JacK

foto: www.facebook.com

Jacek KosierbAKTUALNOŚCISPORThalowa piłka nożna. Przemysław Zieliński,OSP Minkowice
Drużyna OSP Minkowice, na co dzień występująca w II lidze Powiatowej Amatorskiej Ligi w halowej piłce nożnej pięcioosobowej, w miniony weekend spróbowała swych sił na arenie ogólnopolskiej. Strażacy z Minkowic wzięli udział w silnie obsadzonym turnieju Heiro Futsal Cup w Rzeszowie. Co prawda w międzynarodowym towarzystwie furory nie zrobili,...