Babcia to skarb. Bez jej pomocy niejeden rodzic nie miałby możliwości pogodzić obowiązków domowych z pracą, bo kto lepiej zaopiekuje się dzieckiem, jeśli nie czuła, opiekuńcza…babcia. Dziś jej Święto.

W Polsce Święto Babci obchodzone jest od 1964 roku z inicjatywy tygodnika „Kobieta i Życie”. W ciągu kilkunastu lat obchody przyjęły się w całym kraju.

Niezastąpioną rolę w rodzinie odgrywa także dziadek.

A już jutro Dzień Dziadka! To święto celebrowane w Polsce tuż po Dniu Babci, czyli 22 stycznia,
Dziś i jutro warto więc zadzwonić lub zaplanować wizytę u naszych dziadków, bo sama pamięć i obecność wnucząt może okazać się najlepszym prezentem.

Pamiętajmy, Dzień Babci i Dziadka jest też okazją do odwiedzenia cmentarzy i zapalenia lampki w dowód pamięci na grobach naszych pradziadków lub nieżyjących już dziadków.

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2016/01/dzien_babci.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2016/01/dzien_babci-300x300.jpgD.C.AKTUALNOŚCIbabcia,dziadek,dzien babci,dzien dziadka
Babcia to skarb. Bez jej pomocy niejeden rodzic nie miałby możliwości pogodzić obowiązków domowych z pracą, bo kto lepiej zaopiekuje się dzieckiem, jeśli nie czuła, opiekuńcza...babcia. Dziś jej Święto. W Polsce Święto Babci obchodzone jest od 1964 roku z inicjatywy tygodnika „Kobieta i Życie”. W ciągu kilkunastu lat obchody przyjęły...