ferie2Ferie zimowe z siatkówką…
To zajęcia dla dziewcząt i chłopców z udziałem zawodników ASPS AVIA Świdnik, które będą się odbywały w sali gimnastycznej I LO. Zapraszają: Piotr Maj i Jakub Rodaczek.

Z inicjatywy siatkarzy AVII w I Liceum Ogólnokształcącym im. W. Broniewskiego w Świdniku podczas ferii zimowych odbędą się profesjonalne treningi siatkarskie. Zajęcia dla dziewcząt i chłopców ze szkół gimnazjalnych powiatu świdnickiego poprowadzą trenerzy i zawodnicy AVII. Trening ma na celu promocję sportu i aktywnego trybu życia, ale też wyłonienie najzdolniejszych młodych siatkarzy do klasy sportowej o profilu siatkarskim, która zostanie utworzona w nowym roku szkolnym w I LO.

Wszystkich zainteresowanych treningiem z profesjonalnymi zawodnikami zapraszamy do sali gimnastycznej „Bronka” w dniach 16 i 18 lutego, w godzinach 13:00-15:00. W pierwszym terminie odbędą się ćwiczenia wprowadzające, nauka techniki: zagrywki, przyjęcia, rozegrania i ataku, zaś w drugim terminie młodzież będzie mogła uczestniczyć w turnieju siatkarskim.
Zachęcamy do aktywnego spędzania zimowej przerwy w nauce. Być może podczas zajęć uda się odkryć niejeden siatkarski talent.

ILO Świdnik

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2016/02/ferie.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2016/02/ferie-300x300.jpgredEDUKACJASPORTASPS Avia Świdnik,Ferie z siatkówką,I LO im. W. Broniewskiego
Ferie zimowe z siatkówką... To zajęcia dla dziewcząt i chłopców z udziałem zawodników ASPS AVIA Świdnik, które będą się odbywały w sali gimnastycznej I LO. Zapraszają: Piotr Maj i Jakub Rodaczek. Z inicjatywy siatkarzy AVII w I Liceum Ogólnokształcącym im. W. Broniewskiego w Świdniku podczas ferii zimowych odbędą się profesjonalne...