kolbuszowaDzisiejszy sobotni mecz Avii z Wólczanką miał być starciem 9 i 10 drużyny tabeli. Do spotkania miało dojść w Wólce Pełkińskiej. Mecz został odwołany z powodu tragicznego zdarzenia.

 

 

 

Fot.KPP Kolbuszowa

Dzisiaj tuż po godzinie 9 doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Trzy osoby poniosły śmierć na miejscu w wyniku czołowego zderzenia busa z ciężarówką, a byli to zawodnicy trzecioligowej Wólczanki. Pięć osób trafiło do szpitala, niektórzy w ciężkim stanie.

– Około 9.30 dyżurny kolbuszowskiej komendy został powiadomiony o wypadku w Weryni na drodze wojewódzkiej nr 875 relacji Kolbuszowa – Sokołów Małopolski. W zderzeniu volkswagena transportera z ciężarową scanią na miejscu zginęło trzech pasażerów volkswagena: 19-letni mieszkaniec województwa lubelskiego i dwóch mieszkańców powiatu mieleckiego w wieku 23 i 28 lat. Po południu, w wyniku doznanych obrażeń, zmarł czwarty pasażer –  25-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego. Kierowca i pozostali pasażerowie busa z obrażeniami trafili do szpitala. Są to mieszkańcy powiatu mieleckiego w wieku od 20-29 lat. Kierowca scani – 51-letni mieszkaniec województwa świętokrzyskiego nie odniósł obrażeń. Obaj kierowcy byli trzeźwi- takie informacje podaje KWP Rzeszów.

Na miejscu zginęli bracia Kamil i Rafał Pydych oraz bramkarz Patryk Szewczak. 25-latek pochodzący z powiatu kolbuszowskiego, zmarł w szpitalu. Na stronie Avii Świdnik pojawiła się następująca informacja: Tragiczna wiadomość dotarła dziś do nas przed meczem z Wólczanką Wólka Pełkińska. Rano, w wypadku samochodowym zginęło trzech piłkarzy Wólczanki, a kilku jest rannych. Mecz oczywiście został odwołany. Piłkarze Avii niedługo wyruszą w drogę powrotną do Świdnika.

Łączymy się w bólu z rodzinami i bliskimi ofiar.

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2016/03/wypadek1.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2016/03/wypadek1-300x300.jpgredAKTUALNOŚCISPORTAvia Świdnik,nie żyją trzej piłkarze,TRAGICZNY WYPADEK W BYSTRZEJOWICACH,Wólczanka,Wólka Pełkińska,wypadek w Weryni
Dzisiejszy sobotni mecz Avii z Wólczanką miał być starciem 9 i 10 drużyny tabeli. Do spotkania miało dojść w Wólce Pełkińskiej. Mecz został odwołany z powodu tragicznego zdarzenia.       Fot.KPP Kolbuszowa Dzisiaj tuż po godzinie 9 doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Trzy osoby poniosły śmierć na miejscu w wyniku czołowego zderzenia...