palma-wielkanocna-4-650x431Młodzież z gminy Mełgiew trudziła się nad wykonaniem najciekawszej i najoryginalniejszej palmy wielkanocnej. Dziś ostatni dzień kiedy mogą swoje arcydzieła dostarczyć do GOK-u. Rozstrzygnięcie konkursu już w Niedzielę Palmową.

Organizatorem już XX Konkursu na Najładniejszą Palmę Wielkanocną jest Gminny Ośrodek Kultury w Mełgwi.

– Przy ocenie palm wielkanocnych pod uwagę będzie brany dobór odpowiednich materiałów i elementów zdobniczych, estetyka wykonania,wykorzystanie tworzyw naturalnych oraz tradycyjnych form zdobniczych oraz pomysłowość i inwencja twórcza informuje Teresa Adamiec z GOK w Mełgwi.

Dla zwycięzców pierwszych trzech miejsc zostaną ufundowane nagrody rzeczowe, pozostali uczestnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy.

Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie wyników nastąpi w kościele parafialnym w Niedzielę Palmową po Mszy Św.o godz. 12.00, natomiast rozdanie nagród w Gminnym Ośrodku Kultury, również w niedzielę.

 

 

 

foto: www.parzeczew.info

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2016/03/palma-wielkanocna-4-650x431.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2016/03/palma-wielkanocna-4-650x431-300x300.jpgD.C.AKTUALNOŚCIKULTURA I ROZRYWKAGOK,konkurs,palma,Teresa Adamiec,Wielkanoc
Młodzież z gminy Mełgiew trudziła się nad wykonaniem najciekawszej i najoryginalniejszej palmy wielkanocnej. Dziś ostatni dzień kiedy mogą swoje arcydzieła dostarczyć do GOK-u. Rozstrzygnięcie konkursu już w Niedzielę Palmową. Organizatorem już XX Konkursu na Najładniejszą Palmę Wielkanocną jest Gminny Ośrodek Kultury w Mełgwi. - Przy ocenie palm wielkanocnych pod uwagę będzie...