W styczniu w piaseckim Zespole Szkół odbył się Trzeci Turniej o Puchar Fundacji „Krok Do Marzeń”. Wówczas drużyna dziennikarzy zmierzyła się z samorządowcami w piłce halowej. Grali dla Ewy Jabczyk, podopiecznej fundacji. Dzisiaj również można pomóc Ewie. Mamy zaproszenie na niezwykły koncert, oto szczegóły:

Zrzeszenie Studentów Niepełnosprawnych UMCS „Alter Idem” oraz Zespół ds. Studentów Niepełnosprawnych UMCS i Fundacja „Krok do Marzeń” serdecznie zapraszają na dzisiejszy koncert charytatywny „Wiosenna dycha na rękę”, który odbędzie się o godz. 19.00 w ACK UMCS „Chatka Żaka” (Sala Inkubatora Medialno-Artystycznego, Lublin, ul. Radziszewskiego 16). W trakcie koncertu zostanie przeprowadzona zbiórka na rzecz Ewy Jabczyk, absolwentki naszego Uniwersytetu, która choruje na wrodzoną sztywność stawów i potrzebuje 20 tysięcy złotych na operację i rehabilitację.

W programie:

– koncerty zespołów: DRATH KOWALCZYK DUO i Orkiestra św. Mikołaja,
– licytacja przedmiotów przekazanych przez zespół Wilki, studentów UMCS i sponsorów,
– loteria fantowa (do wygrania m.in. wejścia na zajęcia sportowe Centrum Kultury Fizycznej UMCS, bony na usługi fotograficzne i kosmetyczne).

Wstęp: wykupienie „cegiełki” – bez limitu kwotowego.

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2016/03/plakat-Dycha-na-rękę.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2016/03/plakat-Dycha-na-rękę-300x300.jpgredAKTUALNOŚCIKULTURA I ROZRYWKAChatka Żaka,Ewa Jabczyk,Krok do marzeń,Wiosenna dycha na rękę
W styczniu w piaseckim Zespole Szkół odbył się Trzeci Turniej o Puchar Fundacji 'Krok Do Marzeń'. Wówczas drużyna dziennikarzy zmierzyła się z samorządowcami w piłce halowej. Grali dla Ewy Jabczyk, podopiecznej fundacji. Dzisiaj również można pomóc Ewie. Mamy zaproszenie na niezwykły koncert, oto szczegóły: Zrzeszenie Studentów Niepełnosprawnych UMCS „Alter Idem”...