Organizatorzy: Michał Cholewa – burmistrz Piask oraz Edwin Gortat – wójt Gminy Wólka zapraszają na konferencję- „Rozwój Przedsiębiorczości na Szlacheckim Szlaku Jana III Sobieskiego w województwie lubelskim„, która odbędzie się 15 kwietnia 2016 r. (piątek), w godz. 10.00-16.00 w Wierzchowiskach, w Restauracji Pałacowa.
Tematem spotkania będzie prezentacja działań wypracowanych w projekcie na rzecz wsparcia przedsiębiorczości 6 gmin: Piask, Wólki, Mełgwi, Spiczyna, Gorzkowa.

W spotkaniu udział wezmą m.in. przedsiębiorcy oraz przedstawiciele stowarzyszeń, którzy otrzymali dotację na założenie lub rozwinięcie działalności. Podczas konferencji zostaną wręczone Certyfikaty Szlaku Jana III Sobieskiego. W trakcie spotkania odbywać się będzie wystawa i promocja produktów i usług z obszaru Szlaku Jana III Sobieskiego.
Konferencja organizowana jest w ramach projektu „Marka lokalna szansą rozwoju przedsiębiorczości na Szlacheckim Szlaku w województwie lubelskim”, współfinansowanego ze środków Szwajcarskiego Mechanizmu Finansowego.

 

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2016/04/piaski.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2016/04/piaski.jpgredAKTUALNOŚCIKULTURA I ROZRYWKA
Organizatorzy: Michał Cholewa - burmistrz Piask oraz Edwin Gortat - wójt Gminy Wólka zapraszają na konferencję- 'Rozwój Przedsiębiorczości na Szlacheckim Szlaku Jana III Sobieskiego w województwie lubelskim', która odbędzie się 15 kwietnia 2016 r. (piątek), w godz. 10.00-16.00 w Wierzchowiskach, w Restauracji Pałacowa. Tematem spotkania będzie prezentacja działań wypracowanych w...