Nowe kierunki kształcenia w powiecie świdnickimOd wczoraj oferta ponadgimnazjalnych szkół powiatowych jest dostępna w elektronicznym naborze województwa lubelskiego.
Gimnazjaliści mają możliwość przeglądania oferty szkół ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2016/2017, wyboru szkół oraz składania wniosków. Wychodząc naprzeciw aktualnym potrzebom, szkoły Powiatu Świdnickiego również włączyły się w nowoczesny, elektroniczny system scentralizowanej rekrutacji. W jego bazie funkcjonuje ok. 500 szkół ponadgimnazjalnych z terenu województwa lubelskiego. Znajdują się tam opisy szkół i oddziałów, które ułatwią gimnazjalistom świadomy wybór dalszej ścieżki edukacyjnej.
Kandydat może zalogować się poprzez stronę: https://lubelszczyzna.edu.com.pl/Kandydat za pomocą loginu i hasła do swojego konta utworzonego przez gimnazjum lub samodzielnie, jeśli gimnazjum nie jest w systemie.

System elektronicznej rekrutacji gwarantuje kandydatom i rodzicom pełną, przejrzystą i zawsze aktualną informację. Eliminuje także stres związany z procesem rekrutacji oraz skraca czas oczekiwania na wyniki, do których dostęp możliwy jest bez wychodzenia z domu.
Do udziału w elektronicznej rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych powiatu świdnickiego serdecznie zaprasza wszystkich gimnazjalistów Pan Waldemar Białowąs Wicestarosta Świdnicki. Zapewnia, że wśród bogatej oferty kształcenia ogólnego oraz zawodowego przygotowanej przez powiatowe placówki każdy gimnazjalista znajdzie interesującą ścieżkę kontynuowania edukacji na poziomie ponadgimnazjalnym.

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2016/04/Nowe-kierunki-kształcenia-w-powiecie-świdnickim-1024x681.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2016/04/Nowe-kierunki-kształcenia-w-powiecie-świdnickim-300x300.jpgWTRAKTUALNOŚCIelektroniczny nabór,szkoły,szkoły powiatowe
Od wczoraj oferta ponadgimnazjalnych szkół powiatowych jest dostępna w elektronicznym naborze województwa lubelskiego. Gimnazjaliści mają możliwość przeglądania oferty szkół ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2016/2017, wyboru szkół oraz składania wniosków. Wychodząc naprzeciw aktualnym potrzebom, szkoły Powiatu Świdnickiego również włączyły się w nowoczesny, elektroniczny system scentralizowanej rekrutacji. W jego bazie funkcjonuje ok....