osina_event2Dziś (19 maja) na placu „przy fontannie” odbył się IV Uliczny Happening poświęcony profilaktyce zdrowia psychicznego. Głównym organizatorem wydarzenia jest Powiatowy Ośrodek Wsparcia „Stacja Świdnik II”.

Uczestnicy i goście mogli zapoznać się z rękodziełem podopiecznych instytucji z terenu powiatu, wziąć udział w plenerowych warsztatach plastycznych i zobaczyć jak wyglądają zajęcia terapeutyczne.

Dużą popularnością, zwłaszcza wśród najmłodszych, cieszyły się ogromne bańki mydlane puszczane przez wolontariuszy. Na facebookowym profilu powiatu świdnickiego można obejrzeć krótki film z imprezy oraz galerię zdjęć.

Jednym z gości happeningu był dr. Jakub Osina – Członek Zarządu Świdnickiego, który spotkał się z organizatorami oraz podopiecznymi.

Pełna lista organizatorów:
– Powiatowy Ośrodek Wsparcia „Stacja Świdnik II” ze Świdnika
– Powiatowy Klub Samopomocy „Tor” w Świdniku
– Warsztat Terapii Zajęciowej PSOUU w Świdniku
– Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Świdniku
– Warsztat Terapii Zajęciowej w Mełgwi

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2016/05/osina_event2-1024x575.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2016/05/osina_event2-300x300.jpgRed.AKTUALNOŚCIEDUKACJAKULTURA I ROZRYWKAdr Jakub Osina,IV Uliczny Happening,POW „ Stacja Świdnik II”,Profilaktyka zdrowia psychicznego
Dziś (19 maja) na placu 'przy fontannie' odbył się IV Uliczny Happening poświęcony profilaktyce zdrowia psychicznego. Głównym organizatorem wydarzenia jest Powiatowy Ośrodek Wsparcia 'Stacja Świdnik II'. Uczestnicy i goście mogli zapoznać się z rękodziełem podopiecznych instytucji z terenu powiatu, wziąć udział w plenerowych warsztatach plastycznych i zobaczyć jak wyglądają zajęcia...