zdj4W minioną sobotę na terenie łowiska Mełgiew odbyły się Strażackie Powiatowe Zawody Wędkarskie w ramach Obchodów Dnia Strażaka.

Spośród 28 uczestników, zwyciężył Artur Michalak, który złowił 16 kg ryb w 4 godziny. Natomiast Andrzej Kincel złowił półmetrowego karpia!

Pozostali zwycięzcy to: Grzegorz Galant (15,40 kg), Grzegorz Mogielnicki (11,32 kg) i Piotr Warda (10,07kg).

Puchary i dyplomy od starosty świdnickiego Dariusza Kołodziejczyka w jego imieniu wręczyła Anna Mrozik z Biura Starosty.

– W tym sezonie planujemy jeszcze pięć podobnych zawodów. Już za ok. trzy tygodnie będzie można spróbować swoich sił. Natomiast czwartego czerwca zapraszamy do wędkowania wszystkie chętne dzieci. Przewidziane są atrakcyjne nagrody – zachęca Adam Przytuła prezes PZW Mełgiew.

Łowisko w Mełgwi, na którym odbywają się turnieje wędkarskie jest przeznaczone tylko do takich celów, dlatego to bogato zarybiony zbiornik. – Króluje karp srebrzysty, karp i karaś – wylicza Prezes OSP Mełgiew Tadeusz Słomka gospodarz łowiska.

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2016/05/zdj2.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2016/05/zdj2-300x300.jpgredAKTUALNOŚCIAdam Przytuła,Anna Mrozik,Dzień strażaka,Łowisko w Mełgwi,Mełgiew,Strażackie Powiatowe Zawody Wędkarskie
W minioną sobotę na terenie łowiska Mełgiew odbyły się Strażackie Powiatowe Zawody Wędkarskie w ramach Obchodów Dnia Strażaka. Spośród 28 uczestników, zwyciężył Artur Michalak, który złowił 16 kg ryb w 4 godziny. Natomiast Andrzej Kincel złowił półmetrowego karpia! Pozostali zwycięzcy to: Grzegorz Galant (15,40 kg), Grzegorz Mogielnicki (11,32 kg) i Piotr Warda...