kolizja
Za nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu mandatem karnym oraz punktami karnymi został ukarany 54-letni kierowca Opla, który wczoraj w miejscowości Kol. Kębłów doprowadził do stłuczki z dostawczym autem marki Renault.
Na szczęście skończyło się jedynie na uszkodzonych pojazdach i zdenerwowaniu uczestników zdarzenia. Jak pokazał alkomat kierowcy byli trzeźwi. Policjanci apelują o ostrożność na drodze!

Wczoraj, przed południem, w miejscowości Kolonia Kębłów, gm. Piaski doszło do kolizji drogowej. Pojazd marki Opel Combo, kierowany przez 54-letniego mężczyznę nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu pojazdowi dostawczemu marki Renault Master. Mimo groźnie wyglądającego zdarzenia, na szczęście uczestnicy nie odnieśli żadnych obrażeń ciała. Skoczyło się jedynie na zdenerwowaniu i uszkodzonych pojazdach. Jak potwierdził alkomat kierowcy byli trzeźwi.

54-latek swoją nieostrożność tłumaczył tym, że się zagapił. Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym został ukarany mandatem karnym i punktami karnymi.  Policjanci apelują o ostrożność na drodze, na której pamiętajmy, że nie jesteśmy sami.

KPP Świdnik,
MSz

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2016/06/kolizja.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2016/06/kolizja.jpgD.C.AKTUALNOŚCIkolizja,Kolonia Kębłów
Za nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu mandatem karnym oraz punktami karnymi został ukarany 54-letni kierowca Opla, który wczoraj w miejscowości Kol. Kębłów doprowadził do stłuczki z dostawczym autem marki Renault. Na szczęście skończyło się jedynie na uszkodzonych pojazdach i zdenerwowaniu uczestników zdarzenia. Jak pokazał alkomat kierowcy byli trzeźwi. Policjanci apelują o...