Otrzymaliśmy informację o podejrzanym ładunku w pojeździe przy porcie lotniczym Lublin Airport w Świdniku. Od godziny 9.20 są tam 3 zastępy straży pożarnej, policja i służby pirotechniczne.

[AKTUALIZACJA, GODZ. 11:30] Pod terminalem stoją wozy policyjne, straży pożarnej, karetka, a dostępu do terenu pilnują funkcjonariusze Straży Granicznej.

[AKTUALIZACJA, GODZ. 12:00] Z informacji, jaki uzyskaliśmy od asp. Magdaleny Szczepanowskiej – oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Świdniku, wynika że policja sprawdziła teren i nie potwierdziły się doniesienia o rzekomym podejrzanym ładunku. Okazało się, że ochronę zaalarmował bagaż pozostawiony na parking przed terminalem przez roztargnionego pasażera. Grozi mu za to mandat w wysokości 500 zł.

Służby opuściły już teren lotniska i wszystko wróciło do normy.

lotnisko_ladunek2 lotnisko_laduneklotnisko_ladunek3

 

 

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2016/06/lotnisko_ladunek2-1024x680.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2016/06/lotnisko_ladunek2-300x300.jpgRed.AKTUALNOŚCILublin Airport,podejrzany ładunek
Otrzymaliśmy informację o podejrzanym ładunku w pojeździe przy porcie lotniczym Lublin Airport w Świdniku. Od godziny 9.20 są tam 3 zastępy straży pożarnej, policja i służby pirotechniczne. Pod terminalem stoją wozy policyjne, straży pożarnej, karetka, a dostępu do terenu pilnują funkcjonariusze Straży Granicznej. Z informacji, jaki uzyskaliśmy od asp....