IMG_95560Dziś w I LO im. W. Broniewskiego w Świdniku rozstrzygnięty został XIV Powiatowy Konkurs fotograficzny pt.„Fotografujemy zjawiska fizyczne” zorganizowany przez nauczycielki: Gabrielę Kowalczyk i Magdalenę Wnuk.

Udział w nim wzięło 15 uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych powiatu świdnickiego. Jury nagrodziło następujące osoby:

W kategorii „szkoły ponadgimnazjalne”:
I miejsce – Karolina Zając ILO
II miejsce – Estera Bełczącka IILO
III miejsce – Michał Czajka ILO
Wyróżnienie – Maja Papińśka – ILO
DSC_1966W kategorii – szkoły gimnazjalne:
I miejsce – Alicja Pawelec, Gimnazjum w Mełgwi
II miejsce – Natalia Kozłowicz, Gimnazjum nr 3 w Świdniku

III miejsce – Dominika Łysiak, Gimnazjum w Mełgwi
Wyróżnienie – Bartłomiej Czajka, Gimnazjum nr 2 w Świdniku

Nagrody w postaci pięknych albumów fotograficznych ufundowane m.in. przez Starostwo Powiatowe w Świdniku wręczył wicestarosta Waldemar Białowąs i dyrektor „Bronka” Stanisław Stefańczyk.

 

 

I LO

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2016/06/IMG_95560-1024x683.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2016/06/IMG_95560-300x300.jpgD.C.AKTUALNOŚCIEDUKACJAI LO im. W. Broniewskiego,konkurs fotograficzny,Stanisław Stefańczyk,Waldemar Białowąs,zjawiska fizyczne
Dziś w I LO im. W. Broniewskiego w Świdniku rozstrzygnięty został XIV Powiatowy Konkurs fotograficzny pt.„Fotografujemy zjawiska fizyczne” zorganizowany przez nauczycielki: Gabrielę Kowalczyk i Magdalenę Wnuk. Udział w nim wzięło 15 uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych powiatu świdnickiego. Jury nagrodziło następujące osoby: W kategorii „szkoły ponadgimnazjalne”: I miejsce – Karolina Zając ILO II...