logo_black_polishW Polsce co godzinę stawiana jest komuś diagnoza: białaczka, czyli nowotwór krwi. Dla wielu Pacjentów jedyną szansą na wyzdrowienie jest przeszczepienie szpiku od Dawcy niespokrewnionego.
Cały czas są w Polsce pacjenci, dla których nie znaleziono dawcy wśród 25 milionów

osób zarejestrowanych na całym świecie.
By zwiększyć szansę na znalezienie Dawcy dla Pacjentów Fundacja DKMS organizuje Dzień Dawcy Szpiku podczas Dożynek Powiatowo-Gminnych i Dni Piask.

Miejsce rejestracji: Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Piaskach
ul. Mikołaja Kopernika 2, Piaski
Termin: Niedziela, 28 sierpnia 2016, godz. 14:00 – 20:00

Dawcą może zostać każdy ogólnie zdrowy człowiek pomiędzy 18. a 55. rokiem życia, ważący nie mniej niż 50 kg i o wskaźniku masy ciała BMI nie wyższym niż 40.
Przyjdź i zarejestruj się jako potencjalny Dawca Szpiku z Fundacją DKMS.

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2016/08/logo_black_polish.pnghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2016/08/logo_black_polish-300x263.pngD.C.AKTUALNOŚCIDożynki Powiatowe,Dzień Dawcy Szpiku,Fundacja DKMS,Piaski
W Polsce co godzinę stawiana jest komuś diagnoza: białaczka, czyli nowotwór krwi. Dla wielu Pacjentów jedyną szansą na wyzdrowienie jest przeszczepienie szpiku od Dawcy niespokrewnionego. Cały czas są w Polsce pacjenci, dla których nie znaleziono dawcy wśród 25 milionów osób zarejestrowanych na całym świecie. By zwiększyć szansę na znalezienie Dawcy dla Pacjentów...