Jak informuje portal pasażer.com, z Lublina wkrótce może zostać uruchomione nowe połączenie na Ukrainę. Interesuje się tym ponoć linia Bravo Airways, która chce rozpocząć loty do Równego.
Jak donosi ukraiński portal Delo.UA obecnie trwają negocjacje w sprawie otwarcia takich połączeń. Na przyszły tydzień zaplanowano kolejne spotkanie przedstawicieli przewoźnika z zarządem lotniska.

Połączenia miałyby być wykonywane we współpracy z ukraińskim operatorem turystycznym – firmą TPG.

Loty z Lublina do Równego miałyby wystartować w sezonie zimowym. Rejsy mają trwać ok. 40 minut, a bilety kosztowałyby od 20 do 50 euro.

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2015/07/PLL-w-Swidniku-1024x566.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2015/07/PLL-w-Swidniku-300x300.jpgD.C.AKTUALNOŚCInowe połączenie,pasażer.com,PLL w Świdniku,Równe,Ukraina
Jak informuje portal pasażer.com, z Lublina wkrótce może zostać uruchomione nowe połączenie na Ukrainę. Interesuje się tym ponoć linia Bravo Airways, która chce rozpocząć loty do Równego. Jak donosi ukraiński portal Delo.UA obecnie trwają negocjacje w sprawie otwarcia takich połączeń. Na przyszły tydzień zaplanowano kolejne spotkanie przedstawicieli przewoźnika z zarządem...